کاهش دمای تهران تا ۱۰ درجه

کاهش دمای تهران تا ۱۰ درجه

حیوان خانگی بگیر: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، با نفوذ سامانه بارشی، آسمانی ابری و از ظهر امروز(11آذر) تا پیش از ظهر فردا(12آذر) در سطح استان بارش باران و برف و کاهش شایان توجه دما پیش بینی می شود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران با نفوذ سامانه بارشی، آسمانی ابری و از ظهر امروز(۱۱آذر) تا پیش از ظهر فردا(۱۲آذر) در سطح استان بارش باران و برف و وزش باد در پاره ای نقاط همراه با وزش باد شدید و احتمال وقوع رگبار و رعد و برق و در ارتفاعات مه آلود و گاهی کولاک برف پیش بینی می شود.

از امشب تا بامدادان یکشنبه (۱۴آذر) کاهش شایان توجه دما به طور متوسط ۷ تا۱۰درجه سلسیوس و یخبندان شبانه سطح زمین خصوصاً در نیمه شمالی استان مورد انتظار است.

از اوایل امشب (۱۱آذر) تا بامداد جمعه (۱۲آذر) با تقویت رطوبت سامانه بارشی بصورت متوسط تا شدید در نواحی شمالی از نیمه شب تا بامدادان فردا، گاهی بارش برف پیش بینی می شود.

در ایام شنبه (۱۳آذر) تا دوشنبه (۱۵آذر) آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و از شنبه (۱۳آذر) تا دوشنبه (۱۵آذر) به سبب پایداری نسبی جو، انباشت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در نواحی پرتردد و صنعتی مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با دمای۲- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (۱۲آذرماه) نیمه ابری با احتمال بارش پراکنده و گاهی وزش باد شدید و در پس از ظهر صاف با بیشترین و کمترین دمای ۱۱ و ۲ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آسمان پایتخت پس فردا (۱۳آذرماه) قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد و اوایل شب غبار محلی خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان به ۱۲و ۳ درجه سانتیگراد می رسد.

منبع:

1400/09/11
23:18:27
5.0 / 5
249
تگهای خبر: آسمان , بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است