وضعیت قابل قبول هوای تهران

وضعیت قابل قبول هوای تهران

به گزارش حیوان خانگی بگیر برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(۱۲ بهمن ماه) هوای تهران در محدوده قابل قبول قرار گرفته که ناشی از ناپایداری جوی و وزش باد موثر است.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که با افزایش نسبی تندی باد تا بامداد روز سه شنبه (۱۲ بهمن ماه) تا حدودی از میزان آلاینده ها کاسته خواهد شد، هرچند با افزایش ترافیک صبحگاهی در بعضی مناطق پرتردد، افزایش غلظت ذرات معلق، برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس دور از انتظار نخواهد بود.

وزش باد مؤثر و رشد ناپایداری در خلال روز همراه با احتمال رگبار پراکنده در بعضی ساعات، پراکندگی آلاینده ها را تا حدودی تسهیل خواهد نمود. ناپایداری جوی تا اواخر وقت سه شنبه (۱۲ بهمن ماه) ادامه خواهد داشت، با این وجود با افزایش ترافیک شامگاهی غلظت ذرات معلق افزایش می یابد و کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.

صبح روز چهارشنبه (۱۳ بهمن ماه) با عنایت به حاکمیت جو آرام همراه با افزایش تردد خودرو ها، غلظت ذرات معلق افزایش می یابد ازاین رو کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد پیشبینی می شود.

عدم وزش باد مؤثر در خلال روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. با تداوم پایداری جوی و کاهش تندی باد تا ساعات پایانی چهارشنبه ( ۱۳ بهمن ماه) همزمان با ترافیک شامگاهی بر میزان غلظت آلاینده ها افزوده می شود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۰ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۶ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
1400/11/12
12:50:11
5.0 / 5
327
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است