در گزارش حیوان خانگی بگیر عنوان شد؛

کمبود دارو در بیمارستان و داروخانه های اهر

کمبود دارو در بیمارستان و داروخانه های اهر

به گزارش حیوان خانگی بگیر، مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر با اشاره به اینکه شهروندان از کمبود سِرُم و دارو گلایه می کنند، اظهار داشت: کمبود دارویی در داروخانه ها و بیمارستان اهر را کتمان نمی نماییم.محمد میرزاپور در گفت و گو با خبرنگار مهر اضافه کرد: مجبوراً به بیماران سرپایی اورژانس بیمارستان باقرالعلوم اهر گفته می شود تا از داروخانه سِرُم تهیه کنند، البته قول هایی برای تامین کمبودهای دارویی نیاز بیمارستان اهر گرفته ایم که امیدواریم قسمتی از نیازهای بیماران را تامین نماییم.
وی اشاره کرد: در آخرین بازدید از داروخانه های شهر اهر، آن چه که مشهود بود کمبود دارویی بود. هرچند وجود مشکل در روند تامین و توزیع داروهای مورد نیاز بیماران را کتمان نمی نماییم و در این خصوص گلایه شهروندان اهری به حق است.
میرزاپور از اعزام اکیپ درمانی بیمارستان باقرالعلوم اهر به مرز مهران جهت ارائه خدمات درمانی به زائران اربعین حسینی آگاهی داد و تصریح کرد: بنابر دستور وزیر بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اکیپ درمانی متشکل از پزشکان متخصص، عمومی و پرستار جهت ارائه خدمات درمانی زائران اربعین حسینی به مرز ایلام و عراق اعزام می شوند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر اشاره کرد: مسعود تربتی پزشک متخصص اورژانس، مصطفی نصیرزاده پزشک عمومی اورژانس و اعرابی از پرستاران بیمارستان باقرالعلوم اهر برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی به مرز عراق اعزام خواهند شد.

1401/06/20
22:47:48
5.0 / 5
174
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است