هشدار نارنجی هواشناسی نسبت به افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس

هشدار نارنجی هواشناسی نسبت به افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس

سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ افزایش ارتفاع موج را در خلیج فارس از فردا (26 خردادماه) تا پنج شنبه (27 خردادماه) پیش بینی نمود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ آورده است: از بعدازظهر چهارشنبه (۲۶ خردادماه) تا پنج شنبه (۲۷ خردادماه) افزایش ارتفاع موج در سواحل ۱.۵ متر تا دو متر و در فراساحل دو تا ۲.۵ متر پیش بینی می شود. حاکمیت این شرایط جوی در خلیج فارس، نواحی ساحلی و دور از ساحل بوشهر دور از انتظار نیست.

در این شرایط جوی احتمال غرق شدن شناگران و قایق های کوچک و احتمال لطمه دیدن شناورهای سبک، نیمه سنگین، قفس ها و تورهای صیادی، اختلال در ترددها و کارهای دریایی در ساحل و فراساحل وجود دارد بدین سبب سازمان هواشناسی نسبت به ممنوعیت در شنا، محدودیت تردد قایق های کوچک و شناورهای سبک و سنگین صیادی و رعایت احتیاط در صنایع فراساحل سفارش می کند.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی پیش بینی می شود که پدیده ای جوی اثرات منفی به همراه داشته باشد و خسارت های احتمالی را سبب شود. هشدار نارنجی برای آماده باش دستگاه های مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت زا صادر می شود.
1400/03/26
10:08:19
5.0 / 5
289
تگهای خبر: دستگاه , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است