تجریشی نماینده تام الاختیار كلانتری برای پیگیری حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران شد

تجریشی نماینده تام الاختیار كلانتری برای پیگیری حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران شد

در حکمی مسعود تجریشی - مدیر دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه - بعنوان نماینده تام الاختیار عیسی کلانتری - دبیر کارگروه ملی و مجری طرح نجات دریاچه ارومیه - در کمیته پیگیری حادثه همه اقدامات حقوقی و پیگیری های قضایی پرونده حادثه تلخ واژگونی اتوبوس خبرنگاران تا مشخص شدن تمامی ابعاد آن انتخاب شد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا در متن این حکم خطاب به تجریشی آمده است: «با تأسف فراوان، حادثه تلخ واژگونی اتوبوس خبرنگاران خانواده محیط زیست و جامعه رسانه ای را داغدار دو خبرنگار عزیز کشور نموده و باعث ایراد صدماتی به تعدادی دیگر از خبرنگاران پرارزش حوزه محیط زیست شده است.

لازم است جناب عالی بعنوان نماینده تام الاختیار اینجانب در کمیته پیگیری حادثه همه اقدامات حقوقی و پیگیری های قضایی این پرونده تا مشخص شدن تمامی ابعاد آنرا پیگیری نمایید.

مقتضی است در این حوزه همکاریهای لازم از جانب همه ارکان سازمان حفاظت محیط زیست به عمل آمده و بعد از رسیدگی، مراتب به اینجانب گزارش شود. انتظار می رود از هر اقدامی برای دلجویی از خانواده های محترم داغدیده و بهبودی و درمان مصدومان حادثه دریغ نشود.»

منبع:

1400/04/07
13:58:57
5.0 / 5
548
تگهای خبر: حفاظ , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است