همدردی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی با ایسنایی ها

همدردی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی با ایسنایی ها

به گزارش حیوان خانگی بگیر معاون فرهنگی جهاددانشگاهی به همراه مدیرکل امور راهبری این نهاد، برای ادای احترام و ابراز تسلیت به خاطر فقدان خبرنگار جوان ایسنا که در حادثه واژگونی اتوبوس جان خویش را از دست داد، در محل این خبرگزاری حاضر شدند.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، امروز، سه شنبه ـ ۱۵ تیرماه ـ دکتر عیسی علیزاده ـ معاون فرهنگی جهاددانشگاهی به همراه دکتر عادل تقوی ـ مدیرکل امور راهبری ـ و تعدادی از همکاران این معاونت، برای ابراز مراتب همدردی و تسلیت خود برای از دست دادن مهشاد کریمی، خبرنگار فقید خبرگزاری دانشجویان ایران، در جمع ایسنایی ها حاضر شدند.
در این دیدار که با حضور علی متقیان (مدیرعامل ایسنا) و تعدادی از مدیران و کارکنان این خبرگزاری انجام شد، از جانب معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، تابلویی به رسم یادبود به ایسنایی ها اهدا شد.
این تابلو حاوی شعری برای مهشاد کریمی بود که توسط عادل تقوی برای فقدان خبرنگار ایسنا سروده شده و جاویدان از کارکنان معاونت فرهنگی آنرا به صورت تابلو خط ـ نقاشی درآورده بود.

علیرضا سامانی، افتخارسادات میری و فاطمه شهرزاد در این دیدار معاون فرهنگی جهاددانشگاهی را همراهی می کردند.
سروده عادل تقوی برای مهشاد کریمی به این شرح است:
«ای عاشق طبیعت گشتی مجاور خاک
عزم رحیل کردی از خاک سوی افلاک
رخت عروسی ات شد رخت عزای مادر
مهشاد بودی و شاد، معصوم بودی و پاک»
عصر دوم تیرماه اتوبوس حامل خبرنگارانی که برای تهیه گزارش از وضعیت دریاچه ارومیه عازم آن منطقه شده بودند، در حوالی شهر نقده واژگون شد که چندین مصدوم بر جای گذاشت و مهشاد کریمی، خبرنگار حوزه محیط زیست ایسنا و ریحانه یاسینی، خبرنگار ایرنا در این سانحه جان خویش را از دست دادند.1400/04/15
22:37:00
5.0 / 5
376
تگهای خبر: محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است