آسمانی صاف در غالب مناطق کشور طی پنج روز آینده

آسمانی صاف در غالب مناطق کشور طی پنج روز آینده

به گزارش حیوان خانگی بگیر مدیرکل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت جوی پایدار و آسمانی صاف در غالب مناطق کشور طی پنج روز آینده، از افزایش سرعت وزش باد و خیزش گرد و خاک در نیمه شرقی کشور اطلاع داد.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این که طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار حاکم خواهد بود، اظهار نمود: امروز و فردا (۷ و ۸ شهریور) در ارتفاعات مازندران، شرق تهران و زاگرس مرکزی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می دهد.

وی افزود: سه شنبه و چهارشنبه (۹ و ۱۰ شهریور) هم در ارتفاعات مازندران، هرمزگان و جنوب کرمان افزایش ابر و رگبار پراکنده دور از انتظار نیست و روز پنجشنبه (۱۱ شهریور) در غالب مناطق کشور جوی پایدار حاکم خواهد بود.

به گفته ضیاییان، امروز و فردا (۷ و ۸ شهریور) در بعضی ساعات در نیمه شرقی کشور افزایش سرعت وزش باد، خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا رخ می دهد همینطور دوشنبه و سه شنبه (۹ و ۱۰ شهریور) سرعت وزش باد در نوار شرقی کشور افزایش می یابد.

مدیرکل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۸ شهریور) صاف، در اواسط روز قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی سه شنبه (۹ شهریور) هم صاف، در اواسط روز قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

ضیاییان در انتها اظهار داشت: طی امروز و فردا (۷ و ۸ شهریور) اهواز با بالاترین دمای ۴۷ و ۴۶ درجه سانتیگراد گرم ترین و شهرکرد با بیشینه دمای ۳۰ و ۳۱ درجه سانتیگراد خنک ترین مراکز استانهای کشور هستند.
1400/06/07
23:31:19
5.0 / 5
316
تگهای خبر: آسمان , كیفیت , گرد و خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است