با حضور مدیركل بازرسی وزارت بهداشت؛

برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز

برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور مدیرکل بازرسی، ارزیابی، عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت در تبریز برگزار گردید.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، علیرضا رحیم نیا روز سه شنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه مسئولیت ها امکان دارد افراد را بهشتی و یا جهنمی کنند، اضافه کرد: جایگاه و شأن تبریز با دیرینه تاریخی و کهنی که دارد بالاتر از وضعیت فعلی است و باید همه دست در دست هم دهیم تا این شهر را به جایگاه اصلی خود برسانیم.
وی افزود: در بحث انتخاب رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی تبریز فردی را انتخاب کردیم که مورد وثوق اکثریت مجموعه بهداشت و درمان آذربایجان شرقی باشد.
رحیم نیا اظهار داشت: رئیس دانشگاه علوم پزشکی باید از ظرفیت اعضای هیأت علمی دانشگاه بعنوان با ارزش ترین نیروی انسانی و همینطور سایر قسمت های استان استفاده نماید.
وی اظهار نمود: ضروریست رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور تمام وقت در دانشگاه با مشکلات و وضعیت دانشگاه بیشتر از پیش آشنا شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی هم در این مراسم اظهار داشت: در سالهای اخیر به علت تشدید تحریم های ظالمانه در شرایط پیچیده تر و مشکل تری قرار گرفتیم و قبول کردن مسؤولیت در این شرایط بسیار سنگین است.
علی جهانگیری اضافه کرد: توسعه بدون کار جدی، همه گیر و مستمر همه ارکان کشور اتفاق نمی افتد و اگر می خواهیم به موفقیت های بیشتری در حوزه های مختلف دست یابیم نیازمند کار مستمر، هوشمند و شبانه روزی هستیم.
وی افزود: در هشت سال قبل اقدامات بسیار خوبی از جانب دانشگاه علوم پزشکی تبریز در استان انجام شده که همچون آنها میتوان به توسعه زیرساخت ها، بهسازی و نوسازی مراکز، کسب رتبه های برتر کشوری و توجه ویژه به حوزه فناوری و ایجاد مراکز رشد و نوآوری و سلول های بنیادی اشاره نمود.
جهانگیری اظهار نمود: رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی تبریز با معرفی هر چه بیشتر توانمندی ها و مزیت های دانشگاه در جذب اعتبارات ملی باید تلاش کند، همینطور جذب منابع بخش خصوصی در حوزه های مختلف بهداشت، درمان و فناوری را هم مورد توجه قرار دهد.
رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی تبریز هم در این مراسم اظهار داشت: در هشت سال قبل با کمترین تحمیل هزینه به مجموعه، بیشترین هزینه ها را متحمل شدیم و آیندگان در مورد کارهای ما قضاوت خواهند کرد.
محمدحسین صومی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی امانتی بسیار بزرگ و پویا است، افزود: ساخت ۶۵۰ هزار متر مربع در بدترین شرایط اقتصادی کشور، اراده ای قوی می خواهد که توسط دلسوزان و کسانی انجام شد که در برابر خون شهیدان مسئول هستند.
وی ضمن اشاره به وضعیت واکسیناسیون در استان، اظهار داشت: بیشتر از ۶۴ درصد جمعیت استان واکسینه شدند که جزو استانهای پیشتاز در کشور هستیم.
رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی تبریز هم در این مراسم اظهار داشت: همه اساتید و همکاران با تفکرات مختلف باید در جهت یک محور اساسی که عبارت است از پاک دستی و کوشش برای افزایش آگاهی مردم و خدمت به انقلاب، حرکت کنند.
بهمن نقی پور اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی به خاطر اهمیت مبحث سلامت، جایگاه بسیار مهمی دارد و بنابراین خدمت در این جایگاه سخت و طاقت فرسا است.
وی با تکیه بر ضرورت توجه به ارزش و جایگاه اساتید دانشگاه علوم پزشکی و استفاده از نظرات و پیشنهادات آنها، اظهار داشت: باید تمام تلاش خویش را برای رساندن تبریز و دانشگاه علوم پزشکی به جایگاه والاتر و درخور، انجام دهیم.
وی اهداف خویش را برنامه ریزی برای اعتلای فرهنگی دانشگاه و افزایش روحیه خدمت رسانی به مردم در بین دانشجویان و تربیت انسان هایی کامل و خدمتگزار به مردم در این دانشگاه، عنوان نمود.


منبع:

1400/07/28
09:21:03
5.0 / 5
428
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , تربیت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است