بارش رگبار پراکنده در تهران و تداوم کیفیت هوای قابل قبول

بارش رگبار پراکنده در تهران و تداوم کیفیت هوای قابل قبول

به گزارش حیوان خانگی بگیر شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران با اعلان اینکه امروز جمعه، 21 آبان ماه در بیشتر منطقه های تهران کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت، اظهار داشت: وزش باد مؤثر تا بامداد روز شنبه، 22 آبان ادامه دارد.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، برمبنای پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران در بامداد امروز جمعه، ۲۱ آبان باتوجه به بارش رگبار پراکنده و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته، همین طور کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت.
ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر در طول روز ادامه خواهد داشت که پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت جمعه، برقراری وضعیت قابل قبول را در بیشتر مناطق به دنبال خواهد داشت.
همچنین وزش باد مؤثر تا بامداد روز شنبه، ۲۲ آبان ادامه و از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد، هرچند هم زمان با افزایش ترافیک صبحگاهی در اولین روز هفته، افزایش غلظت ذرات و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.
به تدریج با کاهش تندی باد در ضمن روز پراکندگی آلاینده ها محدود خواهد شد. با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی شنبه و ترافیک شامگاهی تجمع آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد پیش بینی می شود.
به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۹۲ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۵۸ و کیفیت هوا قابل قبول است.
منبع:

1400/08/21
13:33:00
5.0 / 5
313
تگهای خبر: آب , بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است