ساخت پکیج تصفیه فاضلاب در منطقه 22 در صورت تایید محیط زیست

ساخت پکیج تصفیه فاضلاب در منطقه 22 در صورت تایید محیط زیست

به گزارش حیوان خانگی بگیر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران اظهار داشت: به دنبال تشکیل کارگروهی در مهرماه قرار شد شهرداری زمینی را به شرکت آب و فاضلاب برای راه اندازی پکیج تصفیه فاضلاب واگذار کند و با عنایت به تحقق این امر، طی هفته جاری از زمین واگذار شده بازدید می نماییم.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا سال قبل فاطمه برنا – رئیس سابق محیط زیست تهران - از کامل نبودن سیستم تصفیه فاضلاب منطقه ۲۲ خبرداد. حالا رئیس کنونی محیط زیست تهران از انجام اقداماتی برای حل مشکل فاضلاب «قسمت هایی» از این منطقه خبر می دهد.

علی روشنی در گفت و گو با ایسنا اضافه کرد: در صورتیکه زمین واگذار شده از نظر زیست محیطی از جانب ما تایید گردد، پکیج تصفیه فاضلاب در این منطقه ایجاد می شود. در صورت راه اندازی این پکیج «قسمتی» از مشکل منطقه ۲۲ در بخش فاضلاب حل می شود.

وی با اشاره به اینکه برای حل مشکل فاضلاب منطقه ۲۲ به برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت نیاز است، اظهار داشت: از برنامه های کوتاه مدت به راه اندازی پکیج سیستم تصفیه فاضلاب و از برنامه های بلندمدت به اتصال سیستم تصفیه فاضلاب به شبکه اصلی میتوان اشاره نمود.

روشنی با انتقاد از بی توجهی به سیستم تصفیه فاضلاب هنگام ساخت برج های منطقه ۲۲ اظهارکرد: جاری شدن فاضلاب سطحی در کانال ها شبیه بمب میکروبی است. متاسفانه برای ساخت برج های منطقه ۲۲ ارزیابی محیط زیستی انجام و توان محیط زیستی منطقه در نظر گرفته نشده است و پس از ساختن برج ها به فکر ساماندهی فاضلاب آن افتاده اند.

منبع:

1400/08/30
12:16:55
5.0 / 5
315
تگهای خبر: آب , حفاظ , سیستم , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است