تردد و تنفس مردم مبتلا به اختلال شده است

تردد و تنفس مردم مبتلا به اختلال شده است

به گزارش حیوان خانگی بگیر عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از وضعیت ترافیک و آلودگی هوا در تهران گلایه نمود و اظهار داشت: تردد و تنفس مردم مبتلا به اختلال شده است.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، ناصر امانی بامداد امروز در تذکر قبل از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران ضمن اشاره به وضعیت آلودگی هوا در پایتخت اظهار داشت: این تذکر من از باب دفاع از جایگاه و حیثیت شورا است؛ چون که متأسفانه کسانی که ۸ سال در اختیار داشتند و هیچ کاری نکردند به ما انتقاد می کنند که آلودگی هوا در محرمانگی شورای ششم است و ما را متهم می کنند که در مورد آلودگی هوا پشت درهای بسته هستیم؛ اما این گونه نیست و باید آنها پاسخگو باشند.
وی با اشاره به اینکه ما مسئول هستیم چون که حالا تردد و تنفس مردم مبتلا به اختلال شده و به وضعیت اخطار نزدیک می شویم، اظهار داشت: ما مسئول هستیم و باید در مورد کارهایی که انجام می دهیم مردم را توجیه نماییم.
امانی با اشاره به اینکه زاکانی برای مناف هاشمی در بحث آلودگی هوا حکم زده و دو ماه هم از این انتصاب گذشته و باید به ما گزارش دهند که چه اتفاقی رخ داده است، اظهار داشت: جای تاسف است که می بینیم برخی خودرو های شهرداری تهران عامل آلودگی هوا هستند هرچند که مجبوریم چون که اتوبوسهای فرسوده باید به مردم خدمت ارائه نمایند.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ما وارث کارهای انجام نشده در گذشته هستیم، اظهار داشت: مساله آلودگی هوا در تهران با جلسه و تشکیل ستاد حل نمی گردد و جالب است بدانید آلودگی هوای تهران عموما ناشی از ترافیک و تحرک وسایل نقلیه است و ۴۰ میلیون موتورسیکلت آلاینده و ۱۰۰ هزار کامیون در تهران تردد می کند و با جلسه و اخطار ونصحیت کار پیش نمی رود.
وی با اشاره به اینکه آلودگی هوا در پستوی محرمانگی نیست، اظهار داشت: جا داشت که امروز معاون حمل و نقل شهرداری به شورا می آمد و در مورد برنامه ها واقداماتی که انجام داده و می خواهد انجام دهند صبحت می کرد و می گفت مشکل دقیقا کجاست؟.
منبع:

1400/09/02
20:35:25
5.0 / 5
319
تگهای خبر: آلودگی هوا , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است