تلاش یک کودک برای نجات شاه روباه ایرانی

تلاش یک کودک برای نجات شاه روباه ایرانی

به گزارش حیوان خانگی بگیر کتاب «بزرگ گوش کوچک» داستانی است نوشته محمدرضا مرزوقی که زندگی شاه روباه ایرانی بعنوان یکی از حیوانات در معرض انقراض را روایت می کند.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، این کتاب با تصویرگری رضا مکتبی در کنار ۱۰ جلد دیگر در چارچوب مجموعه «آهای، مواظب ما باشید!» در ۳۲ صفحه با شمارگان ۲۵۰۰ نسخه و قیمت ۲۵هزار تومان از جانب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انتشار یافته است.
در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: این کتاب جلد چهارم از یک مجموعه ۱۱ جلدی است که داستانش در مورد روباه کوچکی است که در یزد و حیاط خانه یک پسربچه زندگی می کند، روباه فقط میوه می خورد اما خانواده کودک به اشتباه فکر می کنند او مرغ ها و حیواناتشان را می خورد و قصد دارند او را بفروشند، پسر کوچک داستان ما که اشتباه دیگران را می داند تلاش می کند به دیگران ثابت کند این حیوان کوچک کاری با دیگران ندارد.
با خواندن کتاب «بزرگ گوش کوچک»، کودک هم به طبیعت نزدیک می شود و هم اطلاعاتی در مورد این حیوان درحال انقراض به دست می آورد.
نویسنده در بخشی از این کتاب، اطلاعاتی در مورد نوع زندگی و تغذیه این حیوان به مخاطب عرضه کرده است و کتاب مخاطب بالای ۹ سال (نونهال) را با زندگی و خصوصیت های این گونه در معرض انقراض آشنا می کند.
کتاب های این مجموعه با جلدی ضخیم و کاغذی با کیفیت تهیه و ساخته شده و الان در تمام فروشگاه های کانون پرورش فکری و همینطور سایت عرضه محصولات فرهنگی این مجموعه به نشانی shop.kpf.ir در دسترس علاقه مندان است.
در این طرح، زندگی گونه های جانوری در معرض انقراض ایران به قلم نویسندگان و تصویرگران کتاب کودک و نوجوان از جانب انتشارات کانون پرورش فکری چاپ شده است.
منبع:

1400/09/07
13:45:23
5.0 / 5
436
تگهای خبر: انقراض , حیوانات , زندگی , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است