تنفس هوای مطلوب در تهران

تنفس هوای مطلوب در تهران

به گزارش حیوان خانگی بگیر برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(۱۳ آذرماه) هوای تهران در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته که ناشی از وزش باد موثر و پراکندگی آلاینده ها است.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در بامداد امروز (۱۳ آذرماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

در طول روز به تدریج از تندی باد کاسته خواهد شد که پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. با تداوم شرایط پایداری جوی و عدم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت شنبه ( ۱۳ آذر ماه) همزمان با ترافیک شامگاهی غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت و به تبع آن برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در مناطق پرتردد پیشبینی می شود.

صبح روز یکشنبه (۱۴ آذر ماه) در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها خواهد بود. کاهش تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری می کند همینطور با برقراری شرایط پایدار و سکون جو تا ساعات پایانی یکشنبه ( ۱۴ آذر ماه) همزمان با ترافیک شامگاهی، بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده می شود که سبب تجمع آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در مناطق پرتردد خواهد شد.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۶۸ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۰ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.

منبع:

1400/09/13
23:41:28
5.0 / 5
346
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است