ادامه آلودگی هوای تهران

ادامه آلودگی هوای تهران

با بیان شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز با انباشت آلاینده ها و سکون جو، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان میدهد که در بامداد امروز (۲۲ آذر ماه) باتوجه به سکون جو و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته و هم زمان با افزایش ترافیک صبحگاهی، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت. عدم وزش باد مؤثر در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهدنمود.

استمرار شرایط پایدار و سکون جو تا اواخر وقت دوشنبه همراه با افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس در بیشتر مناطق پایتخت پیش بینی می شود.

صبح روز سه شنبه (۲۳ آذر ماه) افزایش ترافیک صبحگاهی و حاکمیت جو آرام و پایدار سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود. عدم وزش باد مؤثر در طول روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد شد.

عدم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت سه شنبه( ۲۳ آذرماه) و افزایش تردد خودرو ها موجب افزایش غلظت آلاینده ها خواهد شد و در نتیجه کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۴۵ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۳۹ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس است.
1400/09/22
21:51:23
5.0 / 5
495
تگهای خبر: آلودگی هوا , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است