آیا دستگاهها برای تولید هشدار نسبت به وقوع بلایای طبیعی همکاری کردند؟

آیا دستگاهها برای تولید هشدار نسبت به وقوع بلایای طبیعی همکاری کردند؟

به گزارش حیوان خانگی بگیر در پی امضای تفاهمنامه بین چهار سازمان برای تولید هشدارهای مربوط به بلایای طبیعی در تیرماه، رئیس سازمان هواشناسی اظهار داشت: چهاردستگاه عضو تفاهمنامه باید زیرساخت های لازم را فراهم آورند تا به محصول مشترک برسیم.سحرتاج بخش در گفت و گو با ایسنا درباره نتیجه امضای تفاهمنامه چهارجانبه بین روسای سازمان هواشناسی، سازمان فضایی ایران، سازمان نقشه برداری و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور اظهار نمود: تفاهمنامه ای میان روسای این چهار سازمان منعقد شد چونکه همه این دستگاه مسئولیت های در رابطه با هشدار نسبت به بلایای طبیعی دارند.

رییس سازمان هواشناسی اضافه کرد: درباره این مساله جلسات کارشناسی بطور منظم برگزار می گردد اما هنوز به محصول مشترکی که همه آنرا تایید کنند، نرسیده ایم.

وی اشاره کرد: تولید محصول مشترک نیازمند فراهم شدن زیرساخت هایی است و هرکدام از این چهار دستگاه باید این زیرساخت ها را تجمیع کنند.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا ۲۸ تیرماه سال جاری مراسم انعقاد این تفاهمنامه انجام شد و تاجبخش در آن نشست اظهار داشت: مخاطرات بی شماری همچون سیل، فرونشست زمین و …کشور را تحت تاثیر قرار می دهند که استفاده از داده ها و اطلاعات دستگاهها و تولید محصولات مشترک می تواند در پیشگیری، پیش بینی و مدیریت بحران کمک شایانی کند.

منبع:

1400/10/01
22:07:22
5.0 / 5
321
تگهای خبر: تولید , دستگاه , محصولات , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است