بارش پراکنده در تهران

بارش پراکنده در تهران

حیوان خانگی بگیر: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمان استان تهران، ابری و نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و غبارمحلی پیش بینی می شود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز(۱۴دی ماه) وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف تا قسمتی ابری دربعضی ساعات همراه با وزش باد و در مناطق پرتردد شهری گاهی همراه با غبار محلی رقیق است که از اواخر وقت با بروز ناپایداری جوی افزایش ابرناکی پیش بینی می شود.

طی روز چهارشنبه(۱۵دی ماه) در نیمه شمالی استان گاهی بارش پراکنده در بخش های شمالی استان با بارش باران و برف و در ارتفاعات همراه با مه و کولاک برف پی بینی می شود. طی این مدت در پاره ای نقاط خصوصاً بخش های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید مورد انتظار است.

از روز پنج شنبه (۱۶دی ماه) تا شنبه (۱۸دی ماه) با استقرار جوی پایدار، وضعیت جوی استان آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در مناطق پرتردد شهری همراه با غبار محلی و به تدریج انباشت آلاینده ها پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با دمای ۹- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (۱۵دی ماه) نیمه ابری همراه با وزش باد و گاهی ابری و همراه با وزش باد شدید و بارش های پراکنده با بیشترین و کمترین دمای ۸ و ۱ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آسمان پایتخت پس فردا (۱۶دی ماه) صاف و به تدریج همراه با غبار محلی پیش بینی می شود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان به ۹ و۳ درجه سانتیگراد می رسد.

منبع:

1400/10/15
10:08:09
5.0 / 5
372
تگهای خبر: آسمان , بارش , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است