تداوم آلودگی هوای تهران

تداوم آلودگی هوای تهران

به گزارش حیوان خانگی بگیر بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران وزش باد نسبتا شدید، آسمان نیمه ابری و کاهش کیفیت هوا در نواحی پرتردد و صنعتی پیشبینی می شود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران، امروز (۲۴ بهمن ماه) آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد متوسط تا نسبتا شدید در ساعات عصر و شب در نواحی غربی و جنوبی استان پیشبینی می شود.

روزهای دوشنبه و سه شنبه (۲۵ و ۲۶ بهمن ماه) آسمان استان قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد پیشبینی می شود. طی این مدت در نواحی پرتردد و صنعتی در بعضی ساعات کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

چهارشنبه و پنجشنبه (۲۷ و ۲۸ بهمن ماه) با نفوذ سامانه بارشی آسمانی نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با بارش باران و در ارتفاعات بارش برف و کولاک و مه پیشبینی می شود.

همچنین آسمان تهران فردا (۲۵ بهمن ماه) قسمتی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد و برای روز سه شنبه (۲۶ بهمن ماه) کمی ابری، در اواخروقت نیمه ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با دمای ۷- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع:

1400/11/24
20:38:46
5.0 / 5
276
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است