هوای تهران پاک است

هوای تهران پاک است

حیوان خانگی بگیر: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با استقرار سامانه بارشی تا بامداد روز جمعه (13 اسفندماه) همراه با کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل و وزش باد مؤثر، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار گرفت.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که با استقرار سامانه بارشی تا بامداد روز جمعه (۱۳ اسفندماه) همراه با کاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل و وزش باد مؤثر، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت. وزش باد نسبتاً شدید در ضمن روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. با حاکمیت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت جمعه برقراری وضعیت قابل قبول و پاک در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.
در عین حال کاهش نسبی تندی باد تا بامداد روز شنبه (۱۴ اسفندماه) همراه با شروع تردد خودرو ها در اولین روز هفته سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود. وزش باد مؤثر در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهدنمود. شایان ذکر است افزایش نسبی تندی باد تا ساعات پایانی شنبه کاهش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.
به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۵ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۴۴ و کیفیت هوا در وضعیت پاک است.
منبع:

1400/12/13
23:40:53
5.0 / 5
332
تگهای خبر: بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است