افزایش دما در تهران طی 5 روز آینده

افزایش دما در تهران طی 5 روز آینده

حیوان خانگی بگیر: برمبنای بررسی جاده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان تهران، امروز (11 فروردین) نیمه ابری تا تمام ابری همراه با وزش باد از بعدازظهر گاهی وزش باد شدید خصوصاً در نواحی جنوبی و غرب پیش بینی می شود و شاهد روند تدریجی افزایش دما خواهیم بود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، برمبنای بررسی جاده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان تهران، امروز(۱۱ فروردین) نیمه ابری تا تمام ابری همراه با وزش باد از بعدازظهر گاهی وزش باد شدید خصوصاً در نواحی جنوبی و غرب (گاهی وزش باد خیلی شدید با احتمال رگبار و رعد و برق و بارش تگرگ در مناطق مستعد و ارتفاعات پیش بینی می شود.

از روز جمعه تا یکشنبه (۱۲ تا ۱۴ فروردین ماه) آسمانی صاف گاهی نیمه ابری (شنبه شب) در بعضی ساعات همراه با وزش باد و برای روز دوشنبه( ۱۵ فروردین ماه)گاهی وزش باد شدید خصوصاً در نواحی جنوبی و غرب مورد انتظار است. طی این پنج روز شاهد روند تدریجی افزایش دما نیز خواهیم بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای منفی ۲- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

همچنین آسمان تهران فردا (۱۲ فروردین ماه) صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و طی شنبه (۱۳ فروردین ماه) قسمتی ابری و بتدریج ابری و گهی وزش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1401/01/12
13:12:28
5.0 / 5
177
تگهای خبر: آسمان , بارش , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است