هوای قابل قبول به تهران بازگشت

هوای قابل قبول به تهران بازگشت

به گزارش حیوان خانگی بگیر هوای پایتخت بعد از پشت سر گذاشتن شرایط خطرناک و ناسالم طی چند روز گذشته، امروز (۲۲ فروردین ماه) برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با عنایت به وزش باد موثر در شرایط قابل قبول قرار گرفته است.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان میدهد که در بامداد امروز (۲۲فروردین) باتوجه به وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار می گیرد، هرچند با آغاز تردد خودرو ها افزایش غلظت ذرات معلق سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

افزایش تندی باد در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل می کند. با تداوم وزش باد تا اواخر وقت دوشنبه کاهش غلظت ذرات معلق در بیشتر مناطق مورد انتظار است.

کاهش تندی باد تا بامداد روز سه شنبه (۲۳ فروردین) همراه با افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد می شود. افزایش تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم می آورد، هرچند با وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات احتمال گسیل گردوخاک از مناطق مستعد وجود خواهد داشت.

رشد ناپایداری جوی همراه با وزش باد مؤثر تا اواخر وقت سه شنبه ادامه دارد و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار می گیرد.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۰۷ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۱ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
1401/01/22
16:26:59
5.0 / 5
180
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است