اعلام زمان فعالیت مراکز اهدای خون استان تهران در شب های قدر

اعلام زمان فعالیت مراکز اهدای خون استان تهران در شب های قدر

حیوان خانگی بگیر: زمان فعالیت مراکز اهدای خون استان تهران در شب های قدر اعلام گردید.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از روابط عمومی انتقال خون استان تهران، مراکز فعال اهدای خون در لیالی قدر از چهارشنبه ۳۱ فروردین تا دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ مشخص شد.
در روز چهارشنبه ۳۱ فروردین و همزمان با نخستین شب از لیالی قدر، مرکز اهدای خون وصال شیرازی، شهرری، ستاری و تهرانپارس از ساعت ۸ بامداد تا اختتام مراسم و مراکز اهدای خون صدر، پیروزی، شهریار و ورامین از ساعت ۸ بامداد تا ۱۵ در خدمت داوطلبان اهدای خون خواهند بود.
در روز پنجشنبه اول اردیبهشت و همزمان با نوزدهم ماه مبارک رمضان و روز ضربت خوردن حضرت علی (ع)، مرکز وصال شیرازی از ساعت ۸ بامداد تا اختتام مراسم، مراکز شهرری، ستاری و تهرانپارس از ساعت ۹: ۳۰ بامداد تا ۲۳: ۳۰ و همین طور مراکز صدر، پیروزی، شهریار، رباط کریم و ورامین از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۵ فعال می باشند.
در روز جمعه ۲ اردیبهشت و همزمان با دومین شب از لیالی قدر، مراکز وصال شیرازی، شهرری، ستاری و تهرانپارس از ساعت ۸ بامداد تا اختتام مراسم و مراکز صدر، پیروزی و ورامین نیز از ساعت ۸ تا ۱۵ آماده ارائه خدمات به اهداکنندگان خون هستند.
در روز شنبه ۳ اردیبهشت و همزمان با روز شهادت امیرالمومنین (ع)، مرکز وصال شیرازی از ساعت ۸ بامداد تا اختتام مراسم و مراکز شهرری، ستاری و تهرانپارس از ساعت ۹: ۳۰ بامداد تا ۱۶ پذیرای مردم نوع دوست و شریف برای انجام کار نجات بخش اهدای خون خواهند بود.
در روز یکشنبه ۴ اردیبهشت و همزمان با سومین شب از لیالی قدر، مراکز وصال شیرازی، شهرری، ستاری و تهرانپارس از ساعت ۸ بامداد تا اختتام مراسم و همین طور مراکز صدر، پیروزی، شهریار و ورامین از ساعت ۸ بامداد تا ۱۵ برای حضور داوطلبان اهدای خون فعال است.
در روز دوشنبه ۵ اردیبهشت و همزمان با روز ۲۳ ماه مبارک رمضان، مرکز وصال شیرازی از ساعت ۸ بامداد تا اختتام مراسم، مراکز شهرری، ستاری و تهرانپارس از ساعت ۹: ۳۰ بامداد تا ۲۳: ۳۰ و همین طور مراکز صدر، پیروزی، نارمک، شهریار، شهر قدس و ورامین نیز از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۵ در خدمت مردم نوع دوست برای اهدای خون خواهند بود.


منبع:

1401/01/30
11:06:16
5.0 / 5
170
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است