تنفس هوای قابل قبول در تهران

تنفس هوای قابل قبول در تهران

حیوان خانگی بگیر: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، بامداد امروز ( 24 اردیبهشت ماه) با وجود تردد خودرو ها به سبب وزش باد موثر کیفیت هوای تهران در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته است.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در بامداد امروز(۲۴ اردیبهشت ماه) با وزش باد مؤثر از میزان غلظت ذرات معلق کم می شود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

به تدریج با کاهش تندی باد در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها محدود می شود. این شرایط جوی تا اواخر وقت شنبه ادامه دارد و همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بعضی مناطق پرتردد پیش بینی می شود.

افزایش نسبی تندی باد تا بامداد روز یکشنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) موجب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد که بهبود کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت. در طول روز به تدریج از تندی باد کاسته خواهد شد که سبب تجمع آلاینده ها می شود.

با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی یکشنبه همراه با ترافیک شامگاهی، افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نیست.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۶۷ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۵۷ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.
منبع:

1401/02/24
13:53:44
5.0 / 5
285
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است