فرماندار نیر:

مصرانه پیگیر ساخت درمانگاه تخصصی در شهرستان نیر هستیم

مصرانه پیگیر ساخت درمانگاه تخصصی در شهرستان نیر هستیم

حیوان خانگی بگیر: فرماندار شهرستان نیر اظهار داشت: با عنایت به واقع شدن شهرستان نیر در کنار محور ترانزیتی و جمعیت شناور و رجوع مجروحین تصادفات جاده ای پیگیر ایجاد درمانگاه تخصصی در این شهرستان هستیم.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، شهرام محمدی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: مصرانه پیگیر هستیم که با عنایت به واقع شدن شهرستان نیر در کنار محور ترانزیتی و جمعیت شناور و رجوع مجروحین تصادفات جاده ای درمانگاه تخصصی ایجاد شود.
وی با اشاره به اینکه نیازمند ارتقای مراکز خدمات درمانی در این شهرستان هستیم تا حداقل عمل جراحی سرپایی مورد نیاز در این مراکز صورت گیرد، اضافه کرد: شهرستان نیر بعنوان یک شهر توریستی بخصوص در ۶ ماه نخست سال پذیرای گردشگران زیادی است ازاین رو در این زمان آمار جمعیت شهر به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.
وی افزود: از طرفی شهرستان نیر در ورودی استان و در کنار مسیر ترانزیتی شمال غرب کشور واقع شده که پرترددترین جاده استان به حساب می آید با عنایت به واقع شدن گردنه صائین در این محور ارتباطی معمولا مجروحین تصادفات جاده ای به مراکز درمانی شهر نیر رجوع می کنند.
فرماندار نیر خاطرنشان کرد: با رایزنی و توافقی که با دانشگاه علوم پزشکی استان داشتیم به زودی این درمانگاه در این شهرستان راه اندازی خواهد شد و مرکز درمانی خدمات سلامت را ارتقا خواهیم داد.

1401/03/02
22:27:04
5.0 / 5
214
تگهای خبر: پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است