معاون وزیر بهداشت:

نظام سلامت بدون آموزش هیچ هویتی ندارد

نظام سلامت بدون آموزش هیچ هویتی ندارد

حیوان خانگی بگیر: مشهد ـ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: نظام سلامت بدون آموزش هیچ هویتی ندارد و اگر موفقیتی در این عرصه صورت گرفته در سایه آموزش بوده است.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، بهروز رحیمی ظهر پنجشنبه در آئین اختتامیه پانزدهمین جشنواره شهید مطهری در کلان منطقه ۹ آمایشی کشور اظهار نمود: امروز برخی بر نظام آموزش اشکالاتی گرفتند که رهبر معظم انقلاب ضمن اشاره به موفقیت های حوزه دانش بنیان، بهداشت، درمان و سلامت کشور پاسخ آنان را داده اند، نمونه موفق آن فایق آمدن بر پیشگیری و کنترل انتشار کرونا است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان نمود: در دوران کرونا تزریق بیشتر از ۱۵۰ میلیون دز واکسن و مدیریت بیشتر از ۲۰ میلیون بیمار مبتلا به کرونا در بخش های بستری و سرپایی کشور به همت استادان و دانشجویان پزشکی و تلاش کادر درمان انجام شده است.
وی اضافه کرد: ما در زمان پیش از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با مشکلات زیادی مواجه بودیم که به برکت انقلاب حالا جزو سرآمدان حوزه تعلیم و تربیت در سطح دنیا هستیم.
رحیمی بیان نمود: مشکلات و مسائل مالی را نباید با مباحث علمی و آموزشی دخیل کرد، ازاین رو نباید با اقدامات نادرست در فضاهای حقیقی و مجازی زمینه سودجویی دشمنان را فراهم آورد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تکیه بر این که ما مخالف جداسازی حوزه آموزش پزشکی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستیم، اظهار داشت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی متولی اصلی حوزه سلامت بوده و اگر آموزش پزشکی از این مجموعه بیرون برود با چالش های جدی در حوزه سلامت مواجه خواهیم شد.
وی اظهار نمود: جهاد تبیین تنها در ارتباط با موضوعات سیاسی، اجتماعی و ایدیولوژی نیست بلکه در حوزه سلامت هم اهمیت دارد، ازاین رو تمامی اقدامات و موفقیت های این عرصه با وجود نقصان های موجود باید بیان شود.


منبع:

1401/03/14
02:38:12
5.0 / 5
247
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , تربیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است