تولید مكمل با استاندارهای دارویی؛

روش های نوین درمانی راه حل عبیدی برای آینده سالم تر

روش های نوین درمانی راه حل عبیدی برای آینده سالم تر

حیوان خانگی بگیر: داروسازی دکتر عبیدی با تولید مکمل هایی با استاندارهای دارویی، راهکارهای نوین درمانی و پیش گیری از بیماری را پیش روی مردم قرار داده است.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، داروسازی دکتر عبیدی، ارتقا سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه را، قسمتی از رسالت و مسئولیت خود می داند؛ درمان روزانه بیش از ۴ میلیون بیمار مبتلا به بیماریهای غیر واگیر و بهبود بیش از ۸۰ میلیون علایم بیماریهای حاد در سال، حاکی از همراهی عبیدی با بیماران و پزشکان در طول ۷۶ سال فعالیت خود است. عبیدی با گسترش فرهنگ پیش گیری از بیماریها و ترویج آن و همین طور تولید مکمل منطبق بر استانداردهای دارویی می کوشد با حضوری جدی در این عرصه، سطح کیفیت زندگی افراد جامعه را ارتقا بخشد.
داروسازی دکتر عبیدی در امتداد رسالت خود در خصوص ارتقا سطح سلامت جامعه و با هدف پشتیبانی از سلامت کودکان، بزرگسالان و خصوصاً بانوان، بامداد امروز سه شنبه ۳۱ خرداد ماه سایت جدید خودرا با حضور مدیران سازمان غذا و دارو، اعضای سندیکای داروهای انسانی و مکمل های دارویی، تعدادی از پزشکان و داروسازان و اعضای هیئت مدیره با تمرکز بر ترویج فرهنگ پیش گیری از بیماری به بهره برداری رساند.
شیوه های زندگی در دنیای مدرن امروز سبب شده انسان ها از بدو تولد تا کهنسالی، همیشه نیاز به حفظ سلامتی خود داشته باشند. بطور مثال، فقر آهن در کودکان بسیار پر اهمیت است؛ کاهش هوش، کاهش توانایی یادگیری، خواب نامناسب، تأخیر در رشد و کاهش عملکرد سیستم ایمنی همچون عوارض کم خونی در کودکان هستند. در این میان، سلامت بانوان و مادران همتراز با سلامت خانواده است؛ بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، بیش از ۸ میلیون از بانوان ایرانی در سنین باروری (۱۵-۴۹ سال) گرفتار کم خونی هستند که، بیش از نیمی از آن ناشی از کمبود آهن می باشد. عامل مهم دیگر در کم خونی، فقر فولات است؛ یک سوم از مادران حامله گرفتار کمبود فولات هستند و با ذخایر ناکافی آهن، حامله می شوند؛ این کمبودها می توانند لطمه های جنینی غیر قابل جبرانی را به همراه داشته باشند.

سلامتی در میانسالی و دوران کهنسالی، منجر به افزایش امید زندگی در بُعد فردی و اجتماعی می شود. حدود ۴میلیون نفر از افراد کهنسال در ایران گرفتار پوکی استخوان هستند، هم اکنون ۸۰ درصد ایرانیان به اندازه کافی کلسیم مصرف نمی کنند و بیش از ۵۰ میلیون نفر از افراد جامعه گرفتار کمبود ویتامین D هستند و این مهم، در ابتلاء به بیماریهای در رابطه با سلامت استخوان و سیستم ایمنی نقش به سزایی دارد. دستورالعمل کشوری، تمام ایرانیان را حتی بدون انجام هر گونه آزمایشی به مصرف ویتامین D سفارش می کند.
داروسازی دکتر عبیدی این دفعه نیز با تاکید بر اعتماد پزشکان، داروسازان و عموم جامعه، با تولید مکمل های دارویی منطبق با استاندارهای تولید دارو در تلاش است تا مکمل های دارویی را با استاندارد تولید دارو در دسترس همگان قرار دهد و با حضوری پررنگ و مؤثر در کاهش بیماریها و ترویج فرهنگ پیش گیری از بیماری، گامی دیگر برای ارتقا سطح سلامت جامعه بردارد؛ این فرهنگ، منجر به کاهش بیماریها و افزایش سطح کیفیت زندگی عموم جامعه می شود. این مهم می تواند هزینه های درمان را برای عموم مردم و سیستم سلامت بصورت شایان توجهی کم کند.

داروسازی دکتر عبیدی از دیرباز اهمیت پیش گیری از بیماری را شناسایی کرده و از سال ۱۳۹۳ با تولید خانواده مکمل های فروفورت، در مبارزه با فقر آهن و پشتیبانی از سلامت بانوان سهیمی بسزا داشته و در این راه همیشه به کیفیت پایبند بوده و موید آن، استفاده بیش از یک میلیون و دویست هزار هموطن از این مکمل ها است. انواع مکمل فروفورت و روُفولیک و راهکارهای نوینی را برای پیش گیری از انواع کم خونی و تبعات آن، در اختیار هموطنان قرار می دهد و در آینده نزدیک با معرفی بیش از ۷۰ محصول جدید و نوآور، نیاز تمام گروههای سنی را به مکمل های دارویی برای حفظ و ارتقا سطح سلامت جامعه تامین خواهدنمود.
درباره داروسازی دکتر عبیدی
داروسازی دکتر عبیدی، اولین داروسازی ایران است که با هفتاد و شش سال سابقه درخشان، علاوه بر دارو با تولید مکمل های دارویی نیز میراث دار کیفیت و نوآوری در صنعت داروسازی کشور شمرده می شود. داروسازی دکتر عبیدی با رعایت دقیق عوامل مؤثر بر کیفیت دارو و ارائه راهکارهای درمانی مؤثر و مورد نیاز برای ارتقای سطح سلامتی جامعه، همیشه و در هر شرایطی در کنار همه ایرانیان بوده و خواهد بود.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1401/04/02
11:05:26
5.0 / 5
154
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است