هومکا سرویس آزمایش در محل زیر پوشش همه بیمه ها

هومکا سرویس آزمایش در محل زیر پوشش همه بیمه ها

به گزارش حیوان خانگی بگیر هومکا برای بهبود تجربه ی کاربران، امکان استفاده از هر نوع بیمه پایه و تکمیلی برای پرداخت هزینه آزمایش در منزل را فراهم نموده است.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، هومکا که عرضه دهنده خدمات سلامت در محل است، خدمت آزمایش در محل خویش را با پوشش تمام بیمه های پایه و تکمیلی عرضه می کند؛ یعنی اگر درخواست انجام آزمایش در منزل یا محل کار خویش را با این استارتاپ انجام دهید، فقط بخشی از هزینه ی آزمایش را می پردازید که زیر پوشش بیمه شما نباشد. باقی هزینه را "هومکا" با همکاری لابراتوار از بیمه دریافت می کند.
هومکا نه لابراتوار است و نه یک مرکز درمانی؛ بلکه پلی بین کاربران و لابراتوار است که برای انجام آزمایش از کاربران نمونه گیری کرده و این نمونه را به لابراتوار های همکار معتبر خود می برد تا پردازش شود و سپس نتیجه ی آزمایش را به کاربر عرضه می کند.
هومکا برای بهبود تجربه ی کاربران، امکان استفاده از هر نوع بیمه پایه و تکمیلی برای پرداخت هزینه آزمایش در منزل را فراهم نموده است. در ادامه می خواهیم در مورد خدمات و چگونگی پوشش بیمه در "هومکا" بیشتر توضیح دهیم.
«هومکا» در یک نگاه
هومکا بعنوان یک کسب و کار نوپا، در تلاش است مشکلاتی مانند رجوع حضوری، قرار گرفتن در معرض آلودگی ها، هدر رفت زمان و … را برطرف کرده و خدمات سلامت را در محل به کاربران عرضه نماید.
این کسب و کار که در ابتدا با هدف عرضه خدمات مراقبت از سالمندان در منزل کار خویش را شروع کرد، با شروع همه گیری کرونا مسیر خویش را تغییر داد تا به نیاز جامعه یعنی دریافت خدمات سلامت در محل، بخصوص تست کرونا، پاسخ دهد. سپس خدمات خویش را در حوزه انجام انواع آزمایش های خون در محل گسترش داد.
هومکا با تجربه ای که در حوزه ی ارائه ی خدمت تست کرونا در محل کسب کرده بود، توانست زیرساختی برای انجام انواع آزمایشات در محل ایجاد نماید و به واسطه ی این تجربه و زیرساخت خدمات آزمایش در محل را به کاربرانش ارائه نماید. با هومکا کاربران می توانند مطمئن باشند تمامی اطلاعات آنها حفظ شده و در فضایی امن قرار دارد. هومکا اصل شفافیت را بعنوان یکی از بهترین مسیرها برای جلب رضایت کاربران می داند و تلاش می کند تا از بازخورد کاربران برای از بین بردن نقصها و بهبود فرآیندها کمک بگیرد.

هومکا؛ از تست کرونا تا آزمایش های تخصصی
"هومکا" با داشتن کارشناسان علوم آزمایشگاهی که در مورد نمونه گیری و رعایت اصول بهداشتی، برخورد مناسب و… آموزش دیده اند خدمات متنوعی را در محل عرضه می کند. هم اکنون "هومکا" با ۱۶ آزمایشگاه، ۲۸۰ نمونه گیر و ۷ پزشک همکاری دارد و تا به امروز توانسته بیشتر از ۱۰۰ هزار درخواست را ثبت کند و انجام دهد.
"هومکا" انواع آزمایشات، چکاپ ها، تزریقات، سرم تراپی، نوار قلب و … را در منزل و محل کار انجام می دهد که نتایج آنرا هم به صورت آنلاین و هم به صورت چاپی، می توانید دریافت کنید.
چکاپ های روتین، آزمایش های مخصوص کودکان، تست زردی، آزمایش های حین و قبل از بارداری، غربالگری های جنین، تست پاپ اسمیر، آزمایش تشخیص ابتلاء به بیماری های مقاربتی (HPV، HIV، هپاتیت و …) و هر آزمایشی که پزشک برای شما تجویز کند، توسط "هومکا" در محل مورد نظر شما انجام می شود.
کیفیت؛ هدف هومکا در عرضه خدمات
"هومکا" تلاش می کند با عرضه این خدمات به کاربران، دردسر رفتن به لابراتوار را از زندگی آنها حذف کند. یکی از دغدغه های کاربران، دقت نتایج آزمایش است. برای همین "هومکا" با کمک کارشناسان علوم آزمایشگاهی اش، تلاش می کند لابراتوار های همکارش را جوری انتخاب نماید که نتایج باکیفیت ارائه نمایند. "هومکا" این دقت را در انتخاب همکاران نمونه گیر هم دارد و علاوه بر انتخاب کارشناسان علوم آزمایشگاهی یا پرستاران با تجربه، آنها را آموزش هم می دهد تا مطابق استانداردهایش خدمات را برای کاربران انجام دهند. با کمک کارشناسان تضمین کیفیت و مرکز مشاوره، بر کیفیت عرضه خدمات نظارت می کند.
در حال حاضر "هومکا" خدمات خویش را در استانهای تهران و البرز و شهرهای تبریز، شیراز، رشت و قزوین عرضه می کند و بزودی شهرهای اصفهان، مشهد، اهواز و زنجان هم به این فهرست اضافه خواهند شد. "هومکا" امیدوار است تا سال آینده در تمامی مراکز استان ها خدمات خویش را ارائه نماید. لابراتوار های آرامش، فردا، آریا، نیلو رشت، نیلو شیراز، سنجش تبریز و… همچون لابراتوار های همکار "هومکا" هستند.

هومکا؛ عرضه خدمات در محل با هر نوع بیمه ای
بعد از کیفیت و اعتبار نتایج، پیگیری کارهای بیمه ای و دریافت مبلغ هزینه شده از بیمه ی طرف قراردادشان یکی از دغدغه های افراد برای انجام آزمایش است.
دکتر احمد طاهرخانی بنیانگذار مجموعه هومکا در این خصوص می گوید: ما تلاش کردیم کارهای در ارتباط با بیمه را خودمان در لحظه انجام دهیم؛ یعنی هومکا با همکاری لابراتوار ها هزینه ها را از بیمه دریافت کند نه از کاربران. امیدواریم در آینده بتوانیم بقیه خدمات سلامت در محل را هم با پوشش بیمه انجام دهیم.
کاربران برای انجام هر آزمایشی در منزل یا محل کار، با پوشش بیمه هم می توانند با هومکا تماس بگیرند، هم به سایت هومکا رجوع کنند و در هنگام ثبت درخواست بیمه پایه و تکمیلی خویش را مشخص کنند. هومکا با استعلام اعتبار بیمه کاربران، هزینه آزمایشات را با بیمه به آنها اعلام می کند.
هومکا در تلاش است تا بعنوان واسطه ی بین کاربران و لابراتوار ها، با نظارت بر فرآیندها و بهبود آنها، تجربه ی خوبی برای آنها رقم بزند تا دغدغه های انجام آزمایش با لابراتوار را نداشته باشند.


منبع:

1401/04/18
22:06:50
5.0 / 5
171
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است