ادامه بارش در تهران تا فردا

ادامه بارش در تهران تا فردا

حیوان خانگی بگیر: بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران همراه با ادامه فعالیت سامانه بارشی و رگبار پراکنده پیش بینی می شود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، برمبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران با ادامه فعالیت سامانه بارشی طی امروز تا فردا (۱۲ و ۱۳ مردادماه)، آسمانی کمی ابری، در ساعات پس از ظهر تا شب قسمتی ابری تا نیمه ابری با رگبار پراکنده در مناطق شمالی و رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ در ارتفاعات پیش بینی می شود.

روزهای جمعه تا یکشنبه (۱۴ تا ۱۶ مردادماه) آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات استان گاهی افزایش ابر و رگبار پراکنده باران مورد انتظاراست.

طی پنج روز آینده در نواحی غربی و نیمه جنوبی استان گاهی وزش باد شدید با احتمال خیزش موقت گردوخاک خصوصاً در ساعات عصر و شب پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۱۳ مردادماه) صاف تا کمی ابری، قسمتی ابری و در بعضی ساعت ها وزش باد با حداقل دمای ۲۸ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد و طی جمعه (۱۴ مردادماه) صاف و گاهی وزش باد با احتمال وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۹ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

منبع:

1401/05/12
22:35:40
5.0 / 5
339
تگهای خبر: آسمان , بارش , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینکهای حیوان خانگی بگیر
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است