مدیركل حفاظت محیط زیست استان اصفهان؛

اعمال مقررات زیست محیطی زمینه ساز تحولات بسیار ارزشمندی درصنایع استان شده است

اعمال مقررات زیست محیطی زمینه ساز تحولات بسیار ارزشمندی درصنایع استان شده است

حیوان خانگی بگیر: اصفهان-ایرنا-مدیركل حفاظت محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: قوانین و مقررات زیست محیطی؛ زمینه ساز تحولات بسیار ارزشمندی در صنایع استان شده است.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایرنا، دكتر سید رحمان دانیالی عصر چهارشنبه در همایش صنعت بازیافت با مبحث 'مدیریت زیست محیطی پسماند' در اتاق بازرگانی استان اصفهان با اشاره به سرانه محیط زیست اظهار داشت: میزان بودجه های پیش بینی شده برای رفاه و درمان و مقایسه سرانه آن با بودجه محیط زیست در سال1397 مبین این نكته است كه هرچه سرانه محیط زیست كمتر باشد؛ تولید رفاه و سلامت اجتماعی هزینه برتر خواهد بود.
وی با اشاره به اینكه هدر رفت منابع حیاتی و ضایعات ناشی از فراوری محصولات كشاورزی و و وضعیت مصرف در كشور با بنیان های فرهنگ دینی و اخلاقی ما همخوانی ندارد اظهار داشت: توسعه صنعت بازیافت برای رفع بخشی از این معضل بسیار ضروری می باشد.
وی اضافه كرد: ضایعات 35 درصدی تولیدات كشاورزی و هدر رفت 11 درصد از نان تولیدی كه معادل از بین بردن میلیون ها متر مكعب آب است رفتارهایی است كه با داشته های آبی بسیار محدود ما؛ پذیرفتنی نیست.
مدیركل حفاظت محیط زیست استان تصریح كرد: اداره كل حفاظت محیط زیست استان اصفهان حمایت لازم از فعالان صنعت بازیافت را در جهت اعمال كامل قانون مدیریت پسماند جزو اولویت های برنامه ای خود قرار داده است.
به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایرنا، نخستین همایش صنعت بازیافت با هدف استیفای حقوق فعالان این بخش و تقویت صنعت مذكورعصر چهار شنبه در اصفهان برگزار گردید.
این همایش با شعار از زمین برای زمین توسط كمیسیون صنایع اتاق بازرگانی و انجمن صنایع بازیافت فلزی استان اصفهان و با همكاری دستگاه های و نهادهای مرتبط برگزار گردید.
ت/8114/خبرنگار: اكبری ** سلطانمرادی


1396/11/06
17:54:46
5.0 / 5
2145
تگهای خبر: كشاورزی , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است