پیشبینی افزایش غلظت آلاینده های جوی در 6 استان

پیشبینی افزایش غلظت آلاینده های جوی در 6 استان

به گزارش حیوان خانگی بگیر، سازمان هواشناسی ضمن اشاره به سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده های جوی در ۶ استان کشور نسبت به مدیریت بهینه در استفاده از سوخت های فسیلی، کاهش تردد غیرضروری و انجام ندادن حرکات ورزشی در فضای باز، بخصوص برای سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری های قلبی و تنفسی سفارش کرد.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطار آلودگی- سطح زرد و ضمن اشاره به پایداری هوا از روز یکشنبه (۲۹ آبان ماه) تا روز سه شنبه (اول آذرماه) آورده است که سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده های جوی در اراک، اصفهان، تبریز، ارومیه، کرج و تهران پیشبینی می شود.
بر این اساس، احتمال افزایش غلظت آلاینده ها، افزایش شاخصهای آلودگی هوا، کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای گروههای حساس و در صورت عدم مهار منابع آلاینده (ثابت و متحرک) در برخی از ساعت ها در حد ناسالم برای تمام گروه ها وجود دارد.
برای پیشگیری از صدمه های این شرایط، سازمان هواشناسی کشور نسبت به مدیریت بهینه در استفاده از سوخت های فسیلی، کاهش تردد غیرضروری و انجام ندادن حرکات ورزشی در فضای باز، بخصوص برای سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری های قلبی و تنفسی سفارش کرده است.
منبع:

1401/08/27
14:15:33
5.0 / 5
349
تگهای خبر: آب , آلودگی هوا , بیماری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است