ماندگاری هوای سرد تا ۵ روز آینده در کشور

ماندگاری هوای سرد تا ۵ روز آینده در کشور

به گزارش حیوان خانگی بگیر، رئیس مرکز ملی پیشبینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به تداوم هوای سرد در اغلب مناطق کشور تا پنج روز آینده از آلودگی هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت اطلاع داد.


صادق ضیائیان در گفت و گو با ایسنا، در تشریح پیشبینی وضعیت هوا برای روزهای آینده اظهار داشت: بر مبنای نقشه های هواشناسی در پنج روز آینده در غالب مناطق کشور هوای سرد ماندگار خواهد بود و در شهرهای صنعتی و پر جمعیت آلودگی هوا پیشبینی می شود. در دو روز آینده هم در بعضی نقاط نوار شرقی کشور وزش باد نسبتا شدید رخ خواهد داد که گاهی همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود.
وی اضافه کرد: تا روز دوشنبه در جنوب استانهای فارس و بوشهر بارش پراکنده و خفیف خواهیم داشت. از روز شنبه تا سه شنبه در بعضی نقاط استانهای واقع در سواحل دریای خزر بخصوص سواحل غربی، افزایش ابر و بارش پراکنده خواهد بود.
ضیائیان افزود: روز سه شنبه در دامنه و ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی رگبار پراکنده پیشبینی می شود. همینطور طی سه روز آینده دریای عمان و غرب تنگه هرمز و سواحل جنوبی استان بوشهر مواج و متلاطم می باشد.
وی تصریح کرد: هوای استان تهران برای امروز جمعه صاف همراه با غبار محلی و در بعضی ساعات غبارآلود پیشبینی می شود. آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری و غبار آلود پیشبینی می شود. همینطور آسمان تهران برای فردا و سه روز آینده قسمتی ابری تا نیمه ابری و غبارآلود پیشبینی می شود.1401/10/30
15:26:37
5.0 / 5
340
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینکهای حیوان خانگی بگیر
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است