با حكم معاون بهداشت وزارت بهداشت؛

سرپرست دفتر سلامت روانی و اجتماعی وزارت بهداشت منصوب گردید

سرپرست دفتر سلامت روانی و اجتماعی وزارت بهداشت منصوب گردید

حیوان خانگی بگیر: معاون بهداشت وزارت بهداشت در حکمی، حامد مصلحی را به عنوان سرپرست دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت منصوب نمود.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، حسین فرشیدی، در این حکم خطاب به مصلحی، آورده است: با توجه به این که ارتقای سطح سلامت روانی و اجتماعی آحاد جامعه و متعاقب آن افزایش امید به زندگی، از تکالیف ذاتی کارگزاران سیستم سلامت می باشد و باتوجه به تعهد و تجربه باارزش جناب عالی در این عرصه به سبب این حکم به سمت سرپرست دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد منصوب می شوید. امید است با یاری خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد در ارتقای سلامت جامعه موفق باشید.
مهم ترین انتظار من از شما در این جایگاه عبارت است از: • تدوین برنامه برای حوزه مسئولیت تان که در آن نقش و تکالیف کلیه واحدهای سطح ملی، استانی و شهرستانی با در نظر گرفتن اسناد بالادستی و برنامه ارائه شده همچون برنامه ششم توسعه، برنامه تقدیمی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مجلس شورای اسلامی و برنامه پزشک خانواده و قانون جوانی جمعیت. • تشکیل کارگروه روانی / اجتماعی برای نهادینه ساختن سهم و نقش سازمان های دولتی، میانجیان مردم و استانها در ارتقای سلامت روان. • تلاش مؤثر برای کاستن از بار بیماریهای روانی و مشکلات اجتماعی در اولویت، به ویژه برنامه کاهش مصرف مواد، افسردگی و طلاق در کشور از راه تدوین و اجرای بسته های خدمت غربالگری و مراقبت از بیماران در سطح یک و نیازمندان به این خدمت با هماهنگی مرکز مدیریت شبکه. • ارتقای بهره مندی بیماران مبتلا به اختلالات روانپزشکی از خدمات مداوم نظام بهداشت و برخوردار از کیفیت در شهر و روستا. • افزایش میزان آگاهی مردم در گروههای مختلف سنی از اصول بهداشت روان، راه های کاستن از انگ اجتماعی و برقراری رفتارهای سالم اجتماعی.


منبع:

1401/11/02
12:07:37
5.0 / 5
85
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است