بارش شدید در ۱۵ استان، بارش ها ادامه دار است

بارش شدید در ۱۵ استان، بارش ها ادامه دار است

حیوان خانگی بگیر: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه امروز بارش در ۱۵ استان كشور شدید می شود، از تداوم بارش ها اطلاع داد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: بر مبنای آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی، طی امروز (۱۶ اردیبهشت) رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد در استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، تهران، ارتفاعات البرز و زاگرس مركزی و سواحل دریای خزر ادامه دارد.

وی با اشاره به اینكه امروز برای استان های واقع در مركز، شمال شرق و شرق، رگبار، رعد و برق و برخی نقاط باد و گردو خاك پیش بینی می شود، اظهار داشت: شدت بارش امروز در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، كردستان، كرمانشاه، لرستان، همدان، مركزی، ارتفاعات البرز، قزوین، گیلان، غرب تهران، شمال سمنان و كرمان است.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه تا پس از ظهر فردا بارش در مناطق غربی كشور كم می شود، اظهار داشت: تا پس از ظهر روز آینده تنها در نواحی مركز و شمال شرق و شرق رگبار باران و رعد و برق و وزش باد ادامه خواهد داشت. همینطور طی امروز و فردا شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج پیش بینی می گردد.

وظیفه با اشاره به اینكه از اواخر وقت فردا ( ۱۷ اردیبهشت) سامانه بارشی دیگری از سمت غرب وارد كشور می گردد اظهار نمود: مجددا از اواخر فردا شب و طی روز سه شنبه برای استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و به تدریج استان های واقع در مركز، ارتفاعات البرز و تهران رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت و برای مناطق مستعد تگرگ پیش بینی می گردد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: شدت بارش در روز سه شنبه (۱۸ اردیبهشت) در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، كردستان، كرمانشاه، لرستان، ایلام، خوزستان، همدان، مركزی، ارتفاعات البرز، قزوین و غرب تهران خواهد بود.

وظیفه در مورد شرایط جوی تهران اظهار داشت: فردا آسمان تهران كمی ابری در پس از ظهر نیمه ابری، خواهد بود. همینطور در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می گردد. بیشترین و كمترین دمای تهران طی روز آینده ۲۸ و ۱۵ درجه سانتیگراد خواهد بود.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در انتها اظهار نمود: آب و هوای تهران در روز سه شنبه (۱۸ اردیبهشت) كمی ابری تا نیمه ابری همراه با بارش پراكنده و وزش باد و در بعضی ساعات رعد و برق پیش بینی می گردد. بیشترین و كمترین دمای هوای تهران در این روز ۲۶ و ۱۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.
1397/02/16
12:13:03
5.0 / 5
2741
تگهای خبر: بارش , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است