هوای تهران پاك است، تداوم بارندگی ها در پایتخت

هوای تهران پاك است، تداوم بارندگی ها در پایتخت

حیوان خانگی بگیر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به پاك بودن هوای تهران از وزش باد شدید و بارش باران در پایتخت اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا حاكی از افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۲۰ اردیبهشت) است، اظهار نمود: در این روز در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - شمال غربی و بارش پراكنده و خفیف باران انتظار می رود.

به گفته وی بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی امروز وضعیت كیفی هوای مطلوب در بیشتر مناطق پایتخت برقرار خواهد بود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ادامه داد: با حاكمیت شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی فردا (۲۱ اردیبهشت) برای برخی ساعات وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۲ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی- جنوب غربی پیش بینی می گردد.

شهبازی با اشاره به اینكه انتظار می رود تا روز آینده وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط سالم قرار داشته باشد، اظهار داشت: با این حال بر غلظت ذرات معلق در اثر وزش باد شدید به صورت موقت افزوده می گردد.

وی با اشاره به اینكه دما تا روز پایانی هفته افزایش جزیی خواهد یافت، خاطرنشان كرد: با تداوم این شرایط جوی در روز شنبه (۲۲ اردیبهشت)، وزش باد شدید و بارش باران در بعضی ساعات دور از انتظار نیست.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۱۱ بامداد امروز با شاخص میانگین ۴۸ در شرایط پاك قرار داشت، اظهار داشت: كیفیت هوای هم اكنون پایتخت هم با شاخص میانگین ۴۶ در شرایط پاك است.
1397/02/21
18:36:51
5.0 / 5
2619
تگهای خبر: بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است