احتمال خیزش گرد و غبار در تهران، هوای تهران سالم می باشد

احتمال خیزش گرد و غبار در تهران، هوای تهران سالم می باشد

حیوان خانگی بگیر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از وزش باد شدید، خیزش گرد و خاك و افزایش موقتی غلظت گرد و غبار طی امروز و فردا در تهران اطلاع داد و اظهار داشت: فردا با این حال گرد و غبارها كیفیت هوای بیشتر مناطق تهران در شرایط مناسبی خواهد بود.


حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، اظهار كرد: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی روز جاری وزش باد شدید سبب خیزش گرد و خاك و افزایش موقتی غلظت ذرات معلق خواهد شد. با تداوم این شرایط جوی در روز جمعه، وزش باد نسبتا شدید (بزرگی بین 5 تا 8 متر بر ثانیه) و بارش باران در بعدازظهر پیش بینی می گردد.
وی ادامه داد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در روز جاری (پنجشنبه 10 خرداد) است و در بعضی ساعات وزش باد شدید (با بزرگی بالاتر از 8 متر بر ثانیه) از سمت نواحی غربی و بارش باران انتظار می رود.
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: بر این اساس انتظار می رود تا روز جمعه با وجود احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در اثر وزش باد، وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت نسبت به روز جاری در شرایط بهتری قرار گیرد.
به قول شهبازی، تا روز پایانی هفته تغییر محسوسی در دمای تهران مشاهده نخواهد شد.
این كارشناس شركت كنترل كیفیت هوای تهران در انتها اظهار نمود: هم اكنون كیفیت هوای تهران با شاخص 88 در شرایط سالم قرار دارد.1397/03/11
12:22:23
5.0 / 5
2695
تگهای خبر: بارش , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است