هوای پایتخت سالم می باشد، وزش باد، غلظت ذرات معلق را در تهران بالا می برد

هوای پایتخت سالم می باشد، وزش باد، غلظت ذرات معلق را در تهران بالا می برد

حیوان خانگی بگیر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به تداوم وزش باد شدید در تهران اظهار نمود: انتظار می رود تا فردا (۱۵خرداد) وزش باد در بعضی ساعات افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال داشته باشد.حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز( ۱۴ خرداد) است. در بعضی ساعات وزش باد موثر با بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوبی و جنوب شرقی انتظار می رود.

وی تصریح كرد: برپایه نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی امروز (۱۴ خرداد) وزش باد در بعضی ساعات سبب افزایش موقتی غلظت ذرات موقت خواهد شد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در ادامه اظهار داشت: با برقراری شرایط جوی نسبتا پایدار طی فردا (۱۵ خرداد) بر سرعت وزش باد افزوده می گردد و در بعضی ساعات وزش باد شدید به بزرگی بالاتر از ۸ متر بر ثانیه پیش بینی می گردد.

شهبازی تصریح كرد: با عنایت به شرایط جوی انتظار می رود تا فردا(۱۵ خرداد) وزش باد در بعضی ساعات، افزایش موقتی غلظت ذرات موقت را به دنبال داشته باشد. همینطور تا فردا دما به صورت نسبی افزایش خواهد یافت.

وی در انتها اظهار نمود: هم اكنون كیفیت هوای تهران با شاخص میانگین ۶۱ در شرایط سالم قرار دارد. همینطور شاخص ۲۴ ساعت گذشته كیفیت هوای تهران ۶۶ و در شرایط سالم بود.
1397/03/14
23:44:29
5.0 / 5
2592
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است