بسته اخبار اجتماعی ایسنا:

از امكان پخش بازی های جام جهانی دراماكن ورزشی و سرپوشیده تا محدودیت های ترافیكی نماز عیدفطر

از امكان پخش بازی های جام جهانی دراماكن ورزشی و سرپوشیده تا محدودیت های ترافیكی نماز عیدفطر

حیوان خانگی بگیر: امكان پخش بازی های جام جهانی دراماكن ورزشی و سرپوشیده، برقراری و پرداخت افزایش «حقوق » بازنشستگان از خرداد، با حمایت تیم ملی فوتبال ایران، یوز ایرانی را به دنیا معرفی می نماییم، نتیجه پرونده تعرض به دانش آموزان اگر لازم بود اعلام می شود، تشكیل كمیسیون مقاومت و كم آبی در دولت و ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیكی نماز عیدفطر در تهران اعلام شد، تیتر بعضی از مهتمرین اخبار اجتماعی ایسنا طی امروز است.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، سرویس اجتماعی طی امروز (۲۳ خرداد) 50 خبر را روی خروجی خود منتشر نموده است كه سر تیتر بعضی از مهتمرین آن ها در ادامه آمده است:

هیچ مجوزی برای ساخت پلاسكو یا حتی گودبرداری آن صادر نشده است

افشین حبیب زاده -معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران- نسبت به خبر كلنگ زنی ساختمان جدید پلاسكو واكنش نشان داد و با اشاره به انتشار اخباری در خصوص این كه ساختمان جدید پلاسكو در عید فطر كلنگ زنی می شود، اظهار نمود: از نظر مقررات هر گونه عملیات عمرانی و ساختمان سازی باید با كسب مجوز از شهرداری تهران باشد.

حركت آهسته روند نوسازی تاكسی های فرسوده از هفته گذشته

با وجود توقف چندماهه روند نوسازی تاكسی های فرسوده و وعده شركت خودروساز برای آغاز این روند از ابتدای خرداد، به نظر می رسد این طرح این دفعه با سرعت بسیار آهسته حركت خویش را شروع كرده است. مرتضی ضامنی -مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری- درباره آخرین وضعیت نوسازی تاكسی های فرسوده، اظهار نمود: در كارگروه كاهش آلودگی هوا جلسه ای داشتیم كه طی آن مقرر شد شركت خودروساز صدور پیش فاكتور را برای حدود ۴۰۰۰ نفری كه باقی مانده بودند، آغاز كند كه این فرآیند از هفته گذشته با سرعت آرام شروع شد و شركت خودروساز هم در حال صدور پیش فاكتور برای تاكسی های فرسوده باقی مانده است.

امكان پخش بازی های جام جهانی دراماكن ورزشی و سرپوشیده/پخش بازی ها در اماكن عمومی صلاح نیست

محسن همدانی -معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران- از امكان پخش بازی های جام جهانی در اماكن ورزشی و سرپوشیده اطلاع داد.

كمبود نقدینگی در «دارو» / اخطار نسبت به امكان كمبود برخی داروهای داخلی

دكتر كیانوش جهانپور -سخنگوی سازمان غذا و دارو- با اشاره به حجم بالای بدهی های سازمان های بیمه گر به حوزه دارویی كشور اظهار داشت: هم اكنون تاخیر برخی بیمه ها در پرداخت مطالبات به یك سال می رسد. در صورت ادامه این روند، ممكن است بعضی از تولیدكنندگان داخلی نتوانند مواد اولیه همه داروها و خطوط تولیدشان را تأمین كنند و در بعضی موارد دچار كمبود در زمینه داروهای تولید داخل شویم.

سرانه پزشك خانواده منطقی نیست

دكتر ابوالفضل بهجو -رئیس انجمن پزشكان عمومی فارس- با اشاره به اعتراض جمعی از پزشكان خانواده این استان به علت مطالبات صنفی تصریح كرد كه سرانه سال ۹۷ پزشك خانواده متناسب با تورم نیست و غیر منطقی در نظر گرفته شده است.

برقراری و پرداخت افزایش «حقوق » بازنشستگان از خرداد + درصد افزایش حقوق ها

جمشید تقی زاده -مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری- با اشاره به پرداخت حقوق بازنشستگان كشوری پیش از عید سعید فطر، اعلام نمود: حقوق بازنشستگان فرهیخته این صندوق بر مبنای احكام جدید سال ۱۳۹۷ كه روز گذشته (سه شنبه) صادر شده، پرداخت می گردد.

شرایط واگذاری «كودكان معتاد» به مراكز شبه خانواده

فاطمه عباسی -رئیس مركز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی كشور- از فعالیت ۶ مركز اقامتی میان مدت برای كودكان معتاد درمان شده بدسرپرست یا بی سرپرست در سراسر كشور اطلاع داد.

با حمایت تیم ملی فوتبال ایران، یوز ایرانی را به دنیا معرفی می كنیم

معصومه ابتكار -معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده- اظهار داشت: با حمایت تیم ملی فوتبال ایران از یوز ایرانی، هم از این حیوان حمایت می نماییم و هم این حیوان پرارزش را به دنیا معرفی می نماییم.

نتیجه پرونده تعرض به دانش آموزان اگر لازم بود اعلام می شود

سیدمحمد بطحایی -وزیر آموزش و پرورش- اظهار داشت: تیمی را موظف كردیم تا تخلفات هنگام ثبت نام دانش آموزان را گزارش دهد تا مجدد شاهد عدم ثبت نام دانش آموزان به بهانه عدم پرداخت كمك به مدرسه نباشیم؛ كمك به مدرسه نباید الزامی باشد.

بحران حتمی نیرو در آموزش و پرورش/جبران كمبود ۱۹۴ هزار نیرو با ندادن معلم به مدارس

نیروی انسانی موجود در آموزش و پرورش در پنج گروه معلمان، مدیریت، كیفیت بخشی، سرایدار و خدمتگزار و گروه اداری تقسیم بندی می گردد و طبق آمار اعلامی اواخر سال قبل شمار كاركنان این وزارتخانه به بیش از ۹۲۸ هزار نفر می رسد كه از این تعداد، ۵۴ درصد زن و مابقی مرد هستند.

تولید مجدد موتورسیكلت های كاربراتوری به كام واردكنندگان و به ضرر مردم

در پی درخواست وزارت صنعت و وزارت كشور برای صدور مجوز جدید به منظور پلاك گذاری موتورسیكلت های كاربراتوری، یك كارشناس حوزه آلودگی هوا تصریح كرد: تولید موتورهای كاربراتوری نه به نفع اجتماع و نه به نفع اقتصاد كشور است بلكه تنها سبب سود میلیاردی واردكنندگان قطعات موتور می گردد. بر مبنای مصوبه هیات وزیران در خصوص «توقف تولید و شماره گذاری موتورسیكلت های كاربراتوری از سال ۹۵» اقدام به تولید این دستگاه فوق آلاینده تخلف بشمار می رود اما با این حال مصوبه روشن و عمر دو سال و چند ماهه آن و در شرایطی كه صنعت كشور باید در جهت تولید موتورسیكلت های انژكتوری یورو۳ و حتی یورو۴ تلاش كند، تعدادی از شركت های سازنده موتورسیكلت، خواهان صدور مجوز شماره گذاری ۱۰ هزار دستگاه «موتورسیكلت كاربراتوری» شده اند.

مبنای صدور پروانه شكار سرشماری سال ۹۴ است/هزینه هر شكار ویژه ۹۰۰ هزار تومان است

علی تیموری -مدیركل حفاظت و مدیریت صید و شكار سازمان محیط زیست- با اشاره به اینكه صدور پروانه شكار بر مبنای سرشماری سال ۹۴ صورت گرفته است، اظهار داشت: این سرشماری توسط معاونت طبیعی سازمان محیط زیست انجام شده بود.

تشكیل كمیسیون مقاومت و كم آبی در دولت

عیسی كلانتری -رییس سازمان حفاطت محیط زیست- اظهار داشت: كمیسیون جدیدی در دولت به نام كمیسیون مقاومت و كم آبی تشكیل شده است كه سیاست هایی را دنبال می كند تا كشور با كم آبی سازگار شود.

فروش مجوز شكار یك میلیارد تومان نصیب صندوق ملی محیط زیست كرد

حمید ظهرابی -معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط- زیست با اشاره به صدور پروانه شكار در تعدادی از استان ها تصریح كرد: حفاظت از تنوع زیستی بدون تامین منافع جوامع محلی امكان پذیر نیست ازاین رو تلاش داریم منافع حاصل از شكار به جوامع محلی اختصاص پیدا كند.

ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیكی نماز عیدفطر در تهران اعلام شد

سردار محمدرضا مهماندار -رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ- محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیكی نماز عیدفطر در پایتخت را شرح داد.

آغاز طرح تابستانی پلیس راهور تهران بزرگ از فردا

سرهنگ محمد رازقی -رئیس مركز كنترل ترافیك پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ- از آغاز طرح تابستانی پلیس راهور در معابر پایتخت اطلاع داد.

افزایش تمایل رانندگان تهرانی به استفاده از كمربند ایمنی

سرهنگ علی شریفی -رئیس مركز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ- از كاهش ۴۷ درصدی تخلف كمربند ایمنی طی پنج سال قبل در پایتخت اطلاع داد.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، پربازدیدترین اخبار اجتماعی طی ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:

برقراری و پرداخت افزایش «حقوق » بازنشستگان از خرداد + درصد افزایش حقوق ها

اتومبیل گرانقیمت تابوت پدر نیجریه ای شد!

كمبود نقدینگی در «دارو» / اخطار نسبت به امكان كمبود برخی داروهای داخلی

ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیكی نماز عیدفطر در تهران اعلام شد

نتیجه پرونده تعرض به دانش آموزان اگر لازم بود اعلام می شود


1397/03/24
12:28:03
5.0 / 5
2322
تگهای خبر: آب , آلودگی هوا , آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است