وزش باد شدید در شرق و غرب كشور

وزش باد شدید در شرق و غرب كشور

حیوان خانگی بگیر: مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: بر مبنای تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی طی سه روز آینده در بیشتر نقاط كشور جوی نسبتا پایدار حاكم خواهد بود. در همین مدت در بعضی از نقاط شرق و جنوب شرق كشور وزش باد شدید پیش بینی می گردد كه در بعضی ساعات بخصوص در منطقه زابل همراه با گرد و خاك خواهد بود.احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا افزود: طی سه روز آینده در بعضی از نقاط استان های واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و جنوب در برخی از ساعات وزش باد شدید پیش بینی می گردد و در بعضی اوقات سبب خیزش گرد و خاك و كاهش كیفیت هوا خواهد شد.

مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی اضافه كرد: در سه روز آینده در ساعات پس از ظهر در ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان افزایش ابر، احتمال رگبار پراكنده و رعد و برق دور از انتظار نخواهد بود. در این مدت هوای گرم در جنوب غرب و جنوب كشور ماندگار می گردد و بر همین مبنا تا روز دوشنبه (۱۱ تیرماه) برای نیمه شمالی كشور افزایش دما پیش بینی می گردد.

وظیفه در انتها درباره ی وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران فردا (۱۰ تیرماه) صاف همراه با وزش باد پیش بینی می گردد و بیشترین و كمترین دما در این روز به ۳۹ درجه و ۲۷ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان پایتخت دوشنبه (۱۱ تیر ماه) صاف در پس از ظهر همراه با وزش باد خواهد بود و بیشترین و كمترین دمای این روز ۳۸ درجه و ۲۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

انتهای ÷یام


1397/04/09
20:38:51
5.0 / 5
2702
تگهای خبر: آسمان , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است