نقشه كاداستر جنگل ها تهیه می گردد

نقشه كاداستر جنگل ها تهیه می گردد

حیوان خانگی بگیر: معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور اظهار داشت: حفاظت از منابع طبیعی و چگونگی انجام این كار بسیار مهم می باشد ولی حفاظت باید در قالب طرح و با مشاركت مردم باشد.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا مسعود منصور در جمع خبرنگاران اظهار نمود: هر چقدر عرصه ها دارای طرح باشند و با مشاركت حفظ شوند، كارها با سرعت بیشتری پیش می رود و یكی از برنامه های سازمان جنگل ها توجه به جلب مشاركت های مردمی در این حوزه می باشد.

وی خاطرنشان كرد: مشاركت مردم در حفاطت از عرصه های طبیعی حائز اهمیت است و در این راستا تا آخر سال گذشته، حفاظت از۲۰ میلیون هكتار از اراضی را به مردم واگذار كردیم و خوشبختانه استقبال از این طرح ها خوب بوده است.

منصور به برنامه ها در حوزه كاهش وابستگی جوامع محلی به عرصه های طبیعی و خصوصا ذخایر جنگل ها هم اشاره و اظهار نمود: در سه سال اخیر ۵۰۰ خانوار به آب گرمكن خورشیدی مجهز شده اند و با این كار از قطع درختان پیشگیری شده است.

وی همینطور به اهمیت توجه به مبحث تهیه نقشه كاراستر هم اشاره نمود و اظهار داشت: منابع اعتباری برای اجرای كامل كاراستر اراضی محدود است ولی تلاش هایی شده و ۳۲ میلیون هكتار كاداستر را انجام دادیم و امسال هم به دنبال تهیه نقشه كاداستر جنگل ها هستیم.1397/04/22
23:47:33
5.0 / 5
2459
تگهای خبر: آب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است