پیش بینی بارندگی برای سواحل خزر، تداوم خیزش گرد و خاك در خوزستان و زابل

پیش بینی بارندگی برای سواحل خزر، تداوم خیزش گرد و خاك در خوزستان و زابل

حیوان خانگی بگیر: مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از بارش باران و كاهش دما در سواحل دریای خزر اطلاع داد و اظهار داشت: خیزش گرد و خاك در استان خوزستان و منطقه زابل همچنان تداوم دارد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار كرد: بر مبنای تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی، امروز و فردا (۱۴ و ۱۵ مرداد) در سواحل شمالی كشور بارش باران و كاهش دما پیش بینی می شود، همینطور بارش پراكنده باران در روز سه شنبه (۱۶ مرداد) هم در این بخش انتظار می رود.

وی افزود: رعد و برق و وزش باد در ساعات بعدازظهر روزهای دوشنبه و سه شنبه (۱۵ و ۱۶ مرداد) در استان مازندران پیش بینی می گردد و دریای خزر از امروز بعدازظهر (۱۴ مرداد) و طی فردا مواج خواهد بود. در بعضی نقاط استان های آذربایجان شرقی، اردبیل و خراسان شمالی فردا احتمال وقوع رگبار باران وجود دارد.

به گفته وظیفه، سرعت وزش باد در منطقه زابل از فردا (۱۵ مرداد) افزایش می یابد و سبب خیزش گرد و خاك و كاهش كیفیت هوا خواهد شد. این شرایط در روز سه شنبه (۱۶ مرداد) با شدت كمتری ادامه می یابد.

این كارشناس سازمان هواشناسی تصریح كرد: در استان خوزستان فردا و پس فردا (۱۵ و ۱۶ مرداد) در بعضی ساعات وزش باد و خیزش گرد و خاك پیش بینی می گردد. افزون بر این، شرق دریای عمان از امروز تا روز سه شنبه مواج خواهد بود.

وظیفه در انتها در مورد شرایط جوی تهران طی دو روز آینده اظهار نمود: آسمان تهران فردا (۱۵ مرداد) صاف تا كمی ابری در بعدازظهر همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین و كمترین دمای تهران در این روز ۳۷ و ۲۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود، همینطور آسمان تهران در روز سه شنبه (۱۶ مرداد) صاف با بیشترین و كمترین دمای ۳۷ و ۲۸ درجه سانتیگراد خواهد بود.
1397/05/14
14:06:33
5.0 / 5
2696
تگهای خبر: آسمان , بارش , گرد و خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است