ادامه بارندگی ها در سواحل خزر

ادامه بارندگی ها در سواحل خزر

حیوان خانگی بگیر: تهران - مدیر كل پایش سازمان هواشناسی اظهار داشت: بارندگی ها در سواحل خزر بخصوص نواحی مركزی، غربی و شرقی تا سه شنبه هفته جاری ادامه دارد.


مسعود حقیقت روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا اضافه كرد: پیش بینی ها نشان داده است از اواخر وقت فردا ( دوشنبه ) بارش ها در این نواحی تشدید خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه انزلی در دو روز گذشته 164 میلیمتر بارندگی داشته است اظهار داشت: همچنان هوایی بهاری و خنك در نواحی شمالی كشور حاكم است.
حقیقت افزود: امروز و فردا همچنان در نوار شرقی كشور بخصوص شرق خراسان جنوبی، نوار شرق كرمان و جنوب سیستان و بلوچستان وزش باد شدید رخ می دهد كه از روز سه شنبه تا بامداد چهارشنبه این وزش باد بخصوص در منطقه زابل تشدید می گردد.
به گفته وی در منطقه شمال غرب و غرب كشور هم پدیده گرد و خاك دور از انتظار نیست، بر سایر مناطق كشور هم جوی آرام حاكم است.
وی با سفارش به شالیكاران و شالیكوبی های شمال كشور تصریح كرد: اگر شالیكاران محصول خویش را برداشت كرده اند از قرار دادن در محیط های باز اجتناب كنند و محصولات را به مكان های سربسته منتقل كنند، همینطور شالیكاران از قرار دادن كیسه های برنج و شالی در فضای باز اجتناب كنند.
حقیقت تصریح كرد: همینطور مرغداری ها و كارگاه های پرورش قارچ واقع در جنوب غرب كشور با عنایت به احتمال بروز گرد و خاك تهویه مناسب برقرار كنند.

*** وضعیت هوای تهران / گرمترین و خنك ترین نقاط كشور
مدیر كل پایش سازمان هواشناسی اضافه كرد: بیشینه دمای روز گذشته تهران به 37 درجه رسید كه امروز و فردا در همین شرایط باقی می ماند، كمینه دمای امروز بامداد پایتخت هم 26 درجه سانتی گراد بود.
حقیقت اظهار داشت: روز گذشته شوش با 49 درجه و دهلران در استان ایلام با 48 درجه به ترتیب گرمترین و لاله زار در استان كرمان با 10 درجه خنك ترین نقاط كشور بودند.
علمی 9014**1440


1397/05/21
13:23:06
5.0 / 5
2120
تگهای خبر: گرد و خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است