افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در هوای تهران

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در هوای تهران

حیوان خانگی بگیر: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد نسبتا شدید در تهران طی امروز (11 مهر) از افزایش موقتی غلظت ذرات معلق اطلاع داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعد ازظهر امروز (۱۱ مهر) است، اظهار نمود: در این روز برای برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید به بزرگی بین ۵ تا ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی -جنوب غربی انتظار می رود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه این شرایط جوی طی فردا (۱۲ مهر) كم و بیش ادامه خواهد داشت، خاطرنشان كرد: برخی ساعات این روز همراه با وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه با جهت غالب جنوب شرقی - جنوبی خواهد بود.

شهبازی با اشاره به اینكه بر این اساس انتظار می رود طی فردا (۱۲ مهر) از غلظت ذرات معلق به صورت نسبی كاسته شود، اظهار داشت: تا روز آینده دما هوا در پایتخت روند كاهشی خواهد داشت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۳ در شرایط سالم قرار داشت، اظهاركرد: كیفیت هوای هم اكنون پایتخت هم با شاخص میانگین ۸۳ همچنان در شرایط سالم قرار دارد.
1397/07/11
19:33:50
5.0 / 5
2131
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است