تكذیب كشته شدن یا سوزاندن ۳۰۰ سگ در اهواز

تكذیب كشته شدن یا سوزاندن ۳۰۰ سگ در اهواز

حیوان خانگی بگیر: اداره كل محیط زیست خوزستان سوزاندن لاشه های ۳۰۰ قلاده سگ در منطقه پردیس اهواز را تكذیب نمود.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، اداره كل محیط زیست خوزستان در اطلاعیه ای به دنبال انتشارخبر كشتن و سوزاندن لاشه های ۳۰۰ قلاده سگ در منطقه پردیس اهواز، ضمن تكذیب این خبر اعلام نمود كه راهكار كنترل جمعیت سگ های بی سرپناه، عقیم كردن آنها است.
این اداره كل، تعداد لاشه های یافته شده را در حد پنج تا شش لاشه اعلام و بیان كرد كه به لحاظ قانونی، محیط زیست نمی تواند از متخلف یا متخلفان، به لحاظ این كه سگ جزء حیوانات اهلی است، شكایت كند.
طی بازدید به عمل آمده رییس اداره كارون از محل، بین پنج تا شش لاشه سوزانده شده و طی بررسی انجام شده تا شعاع ۵۰۰ متری حریم محل، تعداد انتشار یافته در فضای سایبری و شبكه های اجتماعی دیده نشده است.
محیط زیست خوزستان، ضمن ابراز ناراحتی ازكشته و سوزانده شدن این حیوانات در اطلاعیه اعلام نمود كه خوشبختانه سمن ها و فعالان محیط زیست، همكاری موثری در پشتیبانی از حیوانات اهلی به لحاظ تغذیه، رسیدگی و عقیم سازی با اداره كل محیط زیست استان خوزستان داشته و دارند و تصریح كرد كه همه ما باید حق حیات رابرای سایر موجودات زنده قائل باشیم، و برای برخورد قانونی با متخلفان شاهد از بین رفتن خلاءهای قانونی دراین زمینه باشیم.1397/08/18
23:00:29
5.0 / 5
2534
تگهای خبر: محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است