تداوم بارش برف و باران در كشور

تداوم بارش برف و باران در كشور

حیوان خانگی بگیر: مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش برف در ارتفاعات كشور از ورود سامانه بارشی جدید طی امروز اطلاع داد.احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهاركرد: برپایه تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدلها، سامانه بارشی طی امروز (۲۳ آبان) از سمت جنوب غرب و غرب وارد كشور شده و تا روز جمعه (۲۵ آبان) در استان های واقع در جنوب غرب، برخی نقاط غرب، جنوب، شمال غرب، مركز، بخش هایی از یزد، دامنه های جنوبی البرز در استان های زنجان، قزوین، البرز و تهران سبب بارش باران و در مناطق جنوبی رعد و برق و وزش باد شدید خواهد شد.

وی افزود: در این مدت بارش در ارتفاعات البرز مركزی در استان تهران، البرز، سمنان، قزوین و ارتفاعات زاگرس مركزی در شمال غرب خوزستان، كهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری و غرب لرستان به صورت برف و مه آلود پیش بینی می گردد.

مدیركل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی در ادامه خاطرنشان كرد: شدت بارش در این سه روز در شمال خلیج فارس و در استان خوزستان، شمال بوشهر، كهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، جنوب اصفهان و شمال فارس است.

به گفته وظیفه همینطور در سه روز آینده نواحی غربی و مركزی خلیج فارس و سواحل بوشهر و خوزستان به جهت وزش باد شدید موقت رگبار باران و رعد و برق مواج پیش بینی می گردد.

وی در انتها درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان تهران روز پنجشنبه (۲۴ آبان) نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران با حداقل دمای ۷ و حداكثر دمای ۱۳ در روز جمعه نیمه ابری در بعضی ساعات بارش باران با حداقل دمای ۸ و حداكثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.
1397/08/23
13:10:03
5.0 / 5
2161
تگهای خبر: آب , آسمان , بارش , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است