ضرورت تلاش ۳ برابری جهانیان برای مقابله با تغییرات اقلیمی

ضرورت تلاش ۳ برابری جهانیان برای مقابله با تغییرات اقلیمی

حیوان خانگی بگیر: گزارش سازمان ملل متحد نشان داده است كه كشورها برای مقابله با اثرات مخرب تغییرات اقلیمی با شكست رو به رو شده اند.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، در گزارش سازمان ملل آمده است كه كشورها باید تلاش های خود برای مقابله با تغییرات اقلیمی را سه برابر كنند یا در غیر این صورت باید خویش را برای مواجهه با نتایج فاجعه بار آن آماده سازند.

كارشناسان اظهار داشتند: تعهداتی كه كشورهای جهان در قرارداد آب و هوایی پاریس به تحقق یافتن آنها ملزم شدند تنها با تلاش های بیشتر دولت ها محقق خواهد شد. اعمال مالیات های جدید، سرمایه گذاری در حوزه تكنولوژی های پاك و اعمال سیاست های جدی دولتی برای كاهش انتشار گازهای آلاینده ضروری هستند.

«گونار لودرر» یكی از نویسندگان گزارش ملل متحد اظهار داشت: همچنان بین اهدافی كه دولت ها بر سر آنها توافق كرده اند با اقداماتی كه برای تحقق این اهداف انجام داده اند شكاف عمیقی وجود دارد.

به گفته محققان تنها با افزایش سه برابری تلاش ها می توان از بالا رفتن دما بیشتر از دو درجه سانتی گراد و تاثیرات مخرب تغییرات اقلیمی جلوگیری كرد.

به گزارش روزنامه گاردین، در گزارش این سازمان آمده است كه افزایش انتشار گازهای گلخانه ای طی سال قبل ادامه داشته اما می توان این وضعیت را كنترل كرد. نشانه های امیدبخشی مشاهده شده كه از آن جمله می توان به سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه انرژی های تجدیدپذیر و دیگر فناوری های كاهنده كربن اشاره نمود. هرچند، هم اكنون این اقدامات كافی نیستند.
1397/09/07
17:18:54
5.0 / 5
2522
تگهای خبر: آب , اقلیم , فناوری , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است