امروز در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی انجام شد

برگزاری دادگاه غیرعلنی ۸ متهم به جاسوسی از مراكز نظامی كشور

برگزاری دادگاه غیرعلنی ۸ متهم به جاسوسی از مراكز نظامی كشور

حیوان خانگی بگیر: جلسه محاكمه ۸ متهم جاسوسی از مراكز نظامی كشور بامداد امروز به صورت غیرعلنی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی و با حضور مستشار دادگاه اجرا شد.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مركز رسانه قوه قضائیه، در این نشست از دادگاه كه وكلای تعیینی متهمان باز در آن حضور داشتند، نماینده دادستان تهران بخشی از كیفرخواست پرونده را قرائت كرد.
عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضع پرونده موسوم به فعالان محیط زیست، اظهار داشت: ۲۰ روز پیش تحقیقات در این خصوص به اختتام رسیده بود كه نواقصی داشت و پرونده به شعبه بازپرسی بازگشت و دادیار از مراجع نظامی استعلاماتی داشت كه جواب روشنی داده شد و برخی از این متهمان اطلاعات نظامی را در چارچوب محیط زیست كسب كرده بودند.
دادستان عمومی و انقلاب تهران، اظهار نمود: بر همین مبنا عنوان اتهامی ۴ نفر از این متهمان از طرف دادیار پرونده تغییر نمود كه در همین ارتباط به كسانی كه در این باره انتقاداتی كردند اعلام می نماییم در اختیار دادیار است كه نوع بهتان را تعیین كند.
وی اضافه كرد: ۸ نفر در این پرونده تعقیب شدند و كیفرخواست آنها آماده ارسال به دادگاه است و عنوان اتهامی ۴ نفر از آنها افساد فی الارض است.1397/11/10
23:53:35
5.0 / 5
2545
تگهای خبر: آب , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است