به مدت ۵ روز؛

قند و فشارخون شهروندان منطقه ۱۹ پایش می شود

قند و فشارخون شهروندان منطقه ۱۹ پایش می شود

حیوان خانگی بگیر: به منظور نمایش خدمات سلامت محور با استقرار اتوبوس دیابت از ۱۳ بهمن به مدت پنج روز در خیابان پونه مقابل سرای محله شكوفه شمالی، شهروندان از نظر قند و فشار خون كنترل می شوند.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از مهر، حمید بهرامی معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه با بیان این خبر اظهار داشت: طبق هماهنگی های صورت گرفته از طرف اداره سلامت منطقه از شنبه ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۵ اتوبوس دیابت مقابل سرای محله شكوفه شمالی مستقر شده و مراجعان از خدماتی شامل تست بلاعوض قند و فشار خون، ویزیت پزشكی، اندازه گیری شاخص توده بدنی و توزیع بروشور بهره مند می شوند. همین طور طی این برنامه بیماران دیابتی سطح محلات شناسایی خواهند شد.
وی با تاكید بر این كه این غربالگری به مناسبت ایام ا...دهه فجر انجام می شود، اضافه كرد: اتوبوس دیابت تا چهارشنبه ۱۷ بهمن در منطقه مستقر بوده و ضمن نمایش بلاعوض خدمات مورد اشاره، به منظور افزایش سطح سلامت شهروندان علاوه بر پایش قند و فشار خون بروشورهای سلامت، پزشكی و بهداشتی باز بین مراجعین توزیع خواهد شد.
بهرامی با اشاره به اینكه كانون های دیابت در همه محلات این منطقه فعال هستندافزود: حدود ۳۰۰ نفر از شهروندان منطقه در این كانون ها عضو هستند كه به منظور ارتقاء سطح آگاهی آنها ضمن برگزاری كلاس های آموزشی و مشاوره، تست بلاعوض قند خون و تورهای تفریحی به اماكن مختلف شهر تهران در طول سال انجام می شود.
معاون اجتماعی فرهنگی شهردار منطقه درانتها با دعوت از شهروندان جهت استفاده از این خدمات یاد آور شد: شهروندان به صورت ناشتا با همراه داشتن دفترچه بیمه می توانند به اتوبوس دیابت مستقر در سرای محله شكوفه شمالی واقع در ناحیه ۲ بازگشت كنند.

1397/11/12
13:26:06
5.0 / 5
2031
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است