موج جدید بارش ها در راه می باشد

موج جدید بارش ها در راه می باشد

حیوان خانگی بگیر: مدیركل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از جنوب و جنوب غرب به كشور از امروز اظهار داشت: فردا آسمان پایتخت نیمه ابری تا ابری بوده و با بارش باران همراه می باشد.


احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، به پیش بینی سه روزه وضعیت آب و هوایی كشور پرداخت و اظهار داشت: برمبنای آخرین تحلیل نقشه های پیش یابی هواشناسی، جمعه با ورود سامانه بارشی از غرب، بارش در این مناطق آغاز می شود و در بعدازظهر به كل نوار غربی و دامنه های البرز غربی و غرب سواحل دریای خزر توسعه می یابد.
وی ادامه داد: فردا، شنبه ۲۰ بهمن با تقویت این سامانه، بارش به جنوب، مركز، سوال دریای خزر و بخش هایی از شمال شرق كشور توسعه می یابد.
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه یكشنبه ۲۱ بهمن ماه این سامانه در جنوب غرب، جنوب، شرق سواحل دریای خزر و شمال شرق كشور فعال خواهد بود اظهار داشت: بعدازظهر یكشنبه با ورود سامانه بارشی جدید از جنوب و جنوب غرب، بارش در این مناطق آغاز می شود.
وظیفه افزود: دوشنبه باز با تقویت این سامانه گستره فعالیت آن به كل كشور بجز شمال و شمال شرق می رسد. همین طور بارش در مناطق مرتفع و سردسیر به صورت برف بوده و در جنوب و جنوب غرب همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید خواهد بود.
او همینطور به پیش بینی دمای پایتخت در روز آتی پرداخت و اظهار نمود: امروز، جمعه ۱۹ بهمن ماه وضعیت جوی تهران كمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر و اوایل شب با بارش پراكنده گزارش شده و دمای هوا بین ۱۳ تا ۳ درجه سانتیگراد متغیر است. همین طور فردا، شنبه ۲۰ بهمن ماه آسمان تهران نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران بوده و دما بین ۱۴ تا ۵ درجه سانتی گراد است. تهران روز یكشنبه ۲۱ بهمن ماه باز وضعیتی نیمه ابری همراه با بارش پراكنده و گاهی با وزش باد را تجربه خواهدنمود و دمای آن در بیشترین و كمترین حالت بین ۱۳ تا ۶ درجه خواهد بود.1397/11/20
22:55:54
5.0 / 5
2611
تگهای خبر: آب , آسمان , بارش , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است