تنفس پاك در تهران برای دومین روز پی در پی

تنفس پاك در تهران برای دومین روز پی در پی

به گزارش حیوان خانگی بگیر مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینكه كیفیت هوای پایتخت تا بامداد امروز (۱۱ اسفند) برای دومین روز پی در پی در شرایط پاك قرار داشت، اظهار داشت: طی امروز بر غلظت برخی آلاینده ها افزوده می شود.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده كاهش میزان ناپایداری جوی در صبحگاه امروز (۱۱ اسفند) نسبت به روز گذشته است، اظهار نمود: در بعد ازظهر امروز، همراه با تغییر شرایط جوی وزش باد نسبتا شدید به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - شمال غربی انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه این وضعیت جوی طی فردا (۱۲ اسفند) كم و بیش ادامه دارد، خاطرنشان كرد: برای برخی ساعات فردا طی بعد ازظهر وزش باد نسبتا شدید با جهت غالب غربی پیش بینی می شود.

به گفته شهبازی همینطور دما هوا در پایتخت تا روز آینده روند افزایشی دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، با وجود افزایش نسبی غلظت بعضی آلاینده ها طی امروز (۱۱ اسفند) وضعیت كیفی هوای سالم در بیشتر مناطق شهر تهران برقرار است.

وی با اشاره به اینكه انتظار می رود تا فردا (۱۲ اسفند) شرایط كیفی هوای سالم در اغلب مناطق پایتخت همچنان تداوم داشته باشد، اظهار داشت: وزش باد نسبتا شدید در بعد ازظهر فردا كاهش نسبی غلظت آلاینده ها و بهبود كیفیت هوا را به دنبال دارد.

شهبازی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۴۸ در شرایط پاك قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان هم با میانگین ۵۷ در شرایط سالم می باشد.
1397/12/11
17:53:56
5.0 / 5
1995
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است