جانشین فرمانده حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور:

قاطعانه با متعرضان به عرصه های طبیعی برخورد می نماییم

قاطعانه با متعرضان به عرصه های طبیعی برخورد می نماییم

حیوان خانگی بگیر: جانشین فرمانده حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور اظهار داشت: وظیفه اصلی ما جلوگیری از تصرف منابع طبیعی است كه در این راستا با كسانی كه سهوا و یا عمدا منابع طبیعی را تصرف می كنند برخورد خواهیم كرد.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا منطقه كردستان، سرهنگ محمد رضا حیدری امروز (۲۶ اسفند ماه) در مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان كردستان اظهار نمود: با كسانی كه سهواً و یا عمداً منابع طبیعی را تصرف می كنند برخورد خواهیم كرد.
وی اضافه كرد: وظیفه اصلی ما جلوگیری از تصرف منابع طبیعی است كه این كار می تواند هزینه های كمتری برای دولت دربرداشته باشد.
جانشین فرمانده حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور اشاره كرد: فرمانده یگان حفاظت به فرمانده كشوری در درجه اول و به مدیركل اداره منابع طبیعی در درجه دوم پاسخگو خواهد بود.
وی عنوان كرد: هیچ گونه كوتاهی در انجام وظایف را قبول نمی نماییم و نظارت های محسوس و نامحسوس و بازرس های شبانه روزی را در دستور كار داریم.
حیدری با اشاره به اینكه فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی در قبال هرگونه دخل و تصرف در عرصه های طبیعی مسئول است افزود: انتظار داریم مدیركل منابع طبیعی بانك اطلاعات زمین را تدوین كرده و زیرساخت های لازم برای نیروهای یگان حفاظت را در دسترس قرار دهد.
وی اشاره كرد: انتظار داریم پلیس پیشگیری كردستان در مسائلی كه نیاز به همكاری با نیروهای یگان حفاظت است حمایت همه جانبه داشته باشد.
جانشین فرمانده حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور درانتها با اشاره به اینكه لباس كاركنان یگان حفاظت به رنگ سبز تغییر می كند تصریح كرد: خودروهای یگان حفاظت با آرم این یگان مشخص می شوند كه این مهم خود سبب كاهش برخوردها و همكاری بیشتر مردم با محیطبانان می شود.
در اختتام این جلسه از زحمات سرهنگ بازنشسته حسن درویش فرمانده سابق یگان حفاظت منابع طبیعی استان كردستان تقدیر به عمل آمد و حكم شروع به كار سرهنگ اردشیر دولت یاری به وی ابلاغ گردید.1397/12/27
13:44:16
5.0 / 5
2046
تگهای خبر: آب , حمایت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است