بارش باران در اغلب استان های كشور

بارش باران در اغلب استان های كشور

حیوان خانگی بگیر: مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در اغلب مناطق كشور به جز مركز، شمال شرق و شرق سواحل دریای خزر و بارش برف در مناطق سردسیر و مرتفع بارش در روز یكشنبه (۴فروردین) آگاهی داد.احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: امروز (۲ فروردین) در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و شرق سمنان بارش باران و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف را شاهد خواهیم بود. همین طور برای برخی مناطق كرمان، هرمزگان، جنوب فارس و جنوب سیستان و بلوچستان بارش پراكنده باران، وزش باد با احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

وی افزود: شنبه (۳ فروردین) در سواحل جنوبی بوشهر، هرمزگان، جنوب كرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب فارس بارش باران گاهی با رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود. همین طور با ورود سامانه بارشی از غرب كشور در روز شنبه (۳ فروردین) برای استان های غربی و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مركزی شامل زنجان، قزوین، البرز و تهران بارش باران و وزش باد و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف پیش بینی می شود.

مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی افزود: یكشنبه (۴ فروردین) برای اغلب مناطق كشور به جز مركز، شمال شرق و شرق سواحل دریای خزر بارش باران و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف پیش بینی می شود.همچنین روز یكشنبه شدت بارش در زنجان، كردستان، كرمانشاه، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، كهگیلویه و بویر احمد و شمال خوزستان رخ خواهد داد و شرق خلیج فارس و تنگه هرمز باز مواج پیش بینی می شود.

وظیفه درانتها همین طور به وضعیت جوی پایتخت باز اشاره نمود و اظهار داشت: آسمان تهران روز شنبه (۳ فروردین) نیمه ابری، به تدریج ابری همراه با بارش پراكنده و گاهی وزش باد با بیشینه و كمینیه دمای ۱۶ و ۵ درجه سانتیگراد و در روز یكشنبه (۴ فروردین) نیمه ابری، به تدریج ابری همراه با بارش باران و وزش باد با بیشنیه و كمینه دمای ۱۷ و ۷ درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
1398/01/03
14:31:47
5.0 / 5
2089
تگهای خبر: آسمان , بارش , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است